Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a Goldendoodle-nél...

Melyik a Goldendoodle-nél aranyosabb kutyafajta, ha van ilyen? (én nem tudok róla) Mi a véleményed erről a "fajtáról"?

Figyelt kérdés
képek: [link] Q=Goldendoodle&oe=utf-8&rls=org. Mozilla:hu:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=gOAwTMu4N8yJOPiH-OYB&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=1&ved=0CCwQsAQwAA
2010. júl. 4. 21:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2010. júl. 4. 21:43
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Nekem az a legaranyosabb, legszebb, legnagyszerűbb kutya, amelyik éppen az enyém.
2010. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2010. júl. 4. 21:45
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Ez csak egy keverék, van ilyen csomó a menhelyen. Buta dolog összerakni kutyákat és aztán jó pénzért eladni. Csak azok veszik be akik menőzni akarnak meg nincs elég eszük. Minden kutya cuki. A menhelyen és a fajtatiszták között is vannak nagyon cukik. De azt kell mondjam neked nem való kutya ha az a lányeg hogy cuki legyen. Amúgy meg a cuki mindenkinek más, nekem kifejezetten nem tetszik.
2010. júl. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Nekem pl ez a fajta különösképpen nem tetszik. De kinek milyen az ízlése..
2010. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem "fajta", hanem keverék kutya, amit szaporítanak és felettéb divatos kutyának tartanak. Komolyan nem értem az embereket! Menhelyen ezrével várják a világ legaranyosabb kutyái a tökéletes gazdit, de nem akkor vegyünk már fél milkáért egy keverék kutyát. :((
2010. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Csak az emberi butaságot mutatja.. Millió keverék kutya van világszerte, nem tudom minek egyáltalán alkotni is belőlük szándékosan..
2010. júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem bármelyik fajtiszta kutya aranyosabb nála, ráadásul a menhelyeken is aranyosabbak vannak:)
2010. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Miért hirdeted ezt a kutyát? Nagyjából 5 percen belül 4 hozzászólásban ajánlottad, most egy kérdést is kitettél. Aranyos kutya, ez tény, de csak egy keverék. Egyébként szombaton dolgoztam bátyámmal a menhelyen 3 órán keresztül sétáltattunk kutyát, és egy majdnem ilyen kutya is a póráz végén ugrált. Szegényt megsajnáltuk, ha nem lenne már itthon menhelyi kutyánk, lehet haza is hoztuk volna. A keverékeket eladni nem fair a vásárlók szempontjából, FCI által nem elismert kutyákról van szó. Ha elismerik a fajtát, akkor legyél fajtahonosító. Sok sikert!
2010. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez nem igazán aranyos. Még kölyök korban (némelyik mert elég eltérők a képek) esetleg, na de felnőtt korába...
2010. júl. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!