Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szabad ilyenkor hagyni a...

Szabad ilyenkor hagyni a kutyat futkarozni?

Figyelt kérdés
Holnap (csutortokon) lesz 1 hete hogy ivartalanitva lett a kutyam. Szombatig kapott fajdalomcsillapitot. Igazabol nagyon jol viselte a kezdetekben is es jelenleg is a kis vagast a pocakjan. Ugy viselkedik mintha senmi nem is tortent volna. A vesogallerral sincs baja, vakarodzas kozben akadalyozza termeszetesen de ha megvakarom a fulet vagy az allat akkor mar nem is piszkalja a gallert. Tegnap anyukamhoz kimentem, es mikor kiengedtem az udvarra a dolga elvegezte utan nem tudtam magamhoz hivni mert o ugy erezte muszaj egyet fusson. Ez utan bementunk a hazba mert feltem azert es nem nagyon akarom hogy fusson nehogy valami baja legyen. Ugyanakkor rengetrg helyrol hallom olvasom, hogy a kibti kutyak ugyanugy kint vannak ivartalanitas utan a kertben ugyanugy a maguk ura ha vedeni kell a hazat es ugyanugy a porban maszkalnak es megis vigan elvannak. Errol mi a velemenyetek? En a lakasban tartott kutyammal gond nelkul kimehetek egyet a futtatoba pl hogy maszkaljon es fusson egyet?

2019. ápr. 10. 07:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, nyugodtan futkározhat! Gondolj bele neki is hogy hiányozhat a mozgás! Egy hét már sok idő, ha nem volt semmi komplikáció, már simán futhat. Nekem azt mondta az orvos a műtét után, hogy az ugrándozástól kell óvni, egyébként futni futhat, ha úgy érzi. Egy hét után már semmi jelét nem mutatta, hogy műtve volt. /kinti kutyus/
2019. ápr. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!