Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen baromfi- és gabonamente...

Milyen baromfi- és gabonamentes tápot vegyek idős (7 éves) kistestű kutyámnak, ami színezéktől és adalékanyagoktól is mentes?

Figyelt kérdés

Valami nagyobb kiszerelésűt szeretnék (12-14 kg)

Próbáltam tájékozódni, de nem igazán futottam bele olyanba, ami minden szempontnak megfelelt volna, de a végére már a sorok is összefolytak, ezért érdeklődnék itt, hátha tudok valami konkrétat ajánlani.

Kilója jó lenne ha ezer forint alatt maradna, de nyitott vagyok minden ötletre és túlzottan magas fehérje tartalmút nem szeretnék, olyan 30 körülig lenne jó.

Előre is köszönöm.


2019. ápr. 14. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Zooplus.hu
2019. ápr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12 kg-s kiszerelésben van német Happy&Fit premium táp. 24-26 kozotti feherjevel. En ugyan nem ezzel etetek, de most hetvegen az egyik kiallitast szponzoralta ez a gyártó, nyertünk ket zacskonyit. Elolvastam, jobak runik. Netről rendelve ilyen 800 ft/kg áron van.
2019. ápr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A hentesnel marhahust/hekket meg marha hatcsontot. Keves belsoseget. Ez olcsobb,mint a premiumtapok,amik ugyanugy tele vannak liszttel.
2019. ápr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!