Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit ajánlatok?

Ti mit ajánlatok?

Figyelt kérdés

Kutyusom majus 15.-en lesz 1 eves. Pici tacsi keverék, aki imad jatszani. Nincs sok jateka, plusse főleg mert abban a pillanatban darabokra cincalja. Kapott egyik ismerősünktől egy műanyag kemény labdát, de el kellett vennem tőle mert szetragta es sajnos meg is eszi. A kötél játékokat nagyon szereti, azzal semmi baj, de a labda az igazán nagy kedvenc. Egy regi gumilabdaja van most neki, de mar az is lyukas, rossz allapotu es abban a pillanatban ahogy szet tudja bontani, elkezdi megenni.

Tudtok olyan labdat ajanlani amivel szivesen játszik es tartós? Mert tudom en hogy egyszer minden jatek elhadználodik de annak semmi ertelme hogy meg veszem és 2 ora mulva mar darabokra szedi.


2019. ápr. 17. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Fekete kong - tuti nem fogja tudni szétrágni. Az enyém imádja, 1 éves a kong, és egy fognyom sem látszik rajta:)
2019. ápr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Nagyobb állateledel-felszerelés boltban sokféle labda kapható, kérj ott tanácsot.

Amúgy a tömör gumi labdát jó ideig nem tudja szétrágni.

2019. ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

#1

Nem tudom mien kutyusod van, de az enyém szétszedte a kong játékokat. Amerikai bulldogról beszélünk, ő is most lesz 1 éves. Kapott egy kong játékot és egy hónap alat kiharabdálta a felét.

Vettem neki egy másik fajta kongot és azt is szétkapta

2019. ápr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
1-es vagyok, kuvaszom van. Nem tudom, te milyen kongot vettél, 3-as, én kifejezetten a feketét kerestem, a többit nem ismerem.
2019. ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én szarvasagancsot, marha lábszárat adok neki rágójátéknak.

Néha a pullert is engedem rövid ideig gyömöszölni de tovább nem mert az nem erre való

2019. ápr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A standard chukit! gumilabdát sokan dícsérik
2019. ápr. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Trixie gyártja, olyan gumilabda, amin van egy lyuk es lehet bele kajat tenni.


Nekem is tacsim van, szetszed mindent, de ezt nem tudja! Teszek is bele neki kjat, probalj szetkapni, de ez a lbda szuper, probald meg. Tok jo az ára is. Ilyen kis tappancsok vannak rajta, van tobb meretben. :)

2019. ápr. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!