Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám cicijében volt egy...

A kutyám cicijében volt egy kis csomócska, de mire vittem volna orvoshoz, elmúlt, akkor most mi van?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 14:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok orvos , de lehet hogy csak egy zsírcsomó volt ami feloldódott.
2010. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt tudni kell hogy 9 éves, már picit lóg a melle állandóan, és nincs ivartalanítva.
2010. júl. 5. 14:10
 3/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak a tejmirigy kivezető csövét fogtad meg úgy, hogy az csomónak érződött számodra. A dokinak az természetes, így te meg azt gondolod, hogy elmúlt.

De előfordulhat, hogy egy kicsi, laza zsírcsomó volt, ami elmúlt.

Azért ellenőrizd rendszeresen.

2010. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mindig szoktam, azért vettem észre. De nem a doki mondta hogy elmúlt mert nem jutottam odáig hogy elvigyem, mivel addira már nem éreztem.
2010. júl. 5. 14:35
 5/16 Akiteki ***** válasza:

Pattanás:))

De ha ennyire aggódsz, ivartalanítsd.

Miért lóg a cicije?

2010. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Pattanés a cicijéban? oO Ez egész felül volt a hasa felé.

Azért nem ivartalanítom mert tudok rá vigyázni és semmilyen viselkedésbeli (pl szükni akar és szenved, nála nincs ilyen) vagy testi (álvemhesség) változással nem járt a tüzelése. Most meg azért 9-10 évesen nem merném csak úgy bevágni egy altatásra. Különben lehet ciki de a másik kutyám ivartalanítják és egyszerre nincs keret mindegyikre (elég drága, 25 ezer és csak 10 kg a kutya).

2010. júl. 5. 21:25
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért lóg, már jó ideje ilyen neki. Gondolom a kora miatt, meg a "gének", mert tuti nem volt álvemhes, mindig figyeltem rá.
2010. júl. 5. 21:26
 8/16 Akiteki ***** válasza:
Én is húztam-halasztottam a kutyám ivartalanítását anyagi okok miatt. Aztán 9 évesen kapott egy emlődaganatot meg egy méhgyulladást és áttétes lett a daganat a tüdejére. Fél év alatt elvitte az én drágámat. Az altatásnak kisebb a kockázata. Ha emlődaganata van és megoperálják, akkor is altatják. Ha újra kezdhetném.... de már késő.:(
2010. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A kutya akkor is meghalhat idő előtt ha ivartalanítva van... Már legalább kétszer meghalhtott volna ivartalanítással is. Az én kutyámnak semmi baja nem volt, rendszeresen vizsgálják, most sincs de azért el fogom vinni. Nem hinném hogy akinél azonnal észreveszik az belehalhat.
2010. júl. 5. 21:43
 10/16 A kérdező kommentje:
És nem mondtam hogy esetleg nem ivartalanítom csak nem most. Lehet rossz dolog de a másik kutyám sem azért ivartalanítom hogy ne legyen beteg bár ez is jó benne, hanem hogy versenyezhessen.
2010. júl. 5. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!