Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezért fel lehet jelenteni,...

Ezért fel lehet jelenteni, ugye? Vajon foglalkozik vele a rendőrség vagy bárki illetékes?

Figyelt kérdés

Van egy öregember a környékünkön, eddig nem találkoztam vele, de most pár nap alatt másodjára futok össze vele.

Azt csinálja, hogy lemegy a Tisza-partra (földút) kocsival. A kutya vezetés közben az ölében van (erre inkább nem mondok semmit...) majd kiengedi a kutyát, ő vezeti a kocsit, a kutya meg szabadon futkározik. Odamegy mindenkihez, ráadásul az én kutyám nem mindenkivel barátságos, főleg nem olyanokkal, akik futva, ugatva közelítenek hozzá (ha normális a kutya, akkor az enyém is az).

Szóval fel lehetne jelenteni?


2019. ápr. 19. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Meg kell fenyegetni az öreget.
2019. ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Mikor fájt a térdem, én is így hordtam futtatni az ebecskémet. Mi ezzel a gond? Egy kocsiban ül. Olyan, mintha egy kerekesszékben ülne. Vagy az is zavarna?
2019. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne ezért feljelenteni? Meg kell vele beszélni, hogy miért teszi így. Lehet, hogy tényleg rossz már az öreg lába,és lehet még jól is esne naki ha valaki segítene neki.
2019. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szóval még nem is beszéltél vele, nem is ismered, csak úgy eszedbe jutott, hogy fel lehet-e jelenteni? Jól értem? Nem vagy te egy kicsit rosszindulatú?
2019. ápr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Legközelebb menj oda hozzá és kérdezd meg, miért így csinálja. És azt is mondd meg, hogy miért zavar, ha más kutya szabadon van. Lehet, hogy sérült, nem bír sokat menni. Engem azok jobban zavarnak, akik ott gyalogolnak a kutyával és úgy van a kutya szabadon. Egyszer, mikor hasmenése volt a kutyámnak, rá is szóltam egy ilyenre, hogy most jobb lenne, ha nem játszanának együtt a kutyák. Az enyém zárt futtatón kívül pórázon van.
2019. ápr. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Könyörgöm, egy város közepén, a kijelölt kutyafuttató területen csináljas ezt. Most komolyan, szerintetek ez normális?
2019. ápr. 22. 11:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van kérdező, ha csak a városon belüli futtatóba megyek, akkor tényleg nem fájhat a lábam...én voltam a barom, hogy megműttettem a térdem! :)
2019. ápr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha tudsz vezetni, van kocsid, akkor akár ki is mehetsz a határba a kutyával, ott úgy futtatod, ahogy akarod
2019. ápr. 22. 16:10
 9/11 anonim ***** válasza:

8.ra.


És ezt te akarod eldönteni mások helyett? Ki a tököm vagy te?

2019. ápr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az megvan, hogy nem lehet kutyát kocsival futtatni, ugye? Vagy linkeljem a kresz-szabályt?
2019. ápr. 22. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!