Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség foglalkozik egy...

A rendőrség foglalkozik egy ilyen üggyel?

Figyelt kérdés
Fizettem egy Tippmix tippeket adó oldalnak, viszont nem kaptam róla számlát. Bár az igaz, hogy nem ígérte azt, hogy tutira bejön, sőt, fel van nekik tüntetve minden eddigi meccs, meg százalékos arány, szóval valószínűleg ez nem számít csalásnak, vagy megtévesztésnek. Az összeg csak 5.000Ft, de számlát nem kaptam róla, igaz, cég sincs feltüntetve, szóval tudtam jól, hogy magánszemélynek utalok. Van még 1-2 ember, aki mellém állna. Ezzel a rendőrség foglalkozna? Vagy csak a NAV? Bár azzal én semmit nem érek már, meg ilyen összegek mellett még lehet őket sem érdekli...
2018. dec. 31. 05:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és vádolhatom őket azzal, hogy megkárosítottak, szóval hogy az ő tippjeikkel buktam, vagy ez már az én felelősségem, hogy megrakom-e vagy sem, főleg azzal a tudattal, hogy egyik tippet sem mondták biztosra?
2018. dec. 31. 05:22
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, meg pereld be Szerencsejáték Zrt-t is! Amúgy persze nem, nem foglalkoznak vele, egyik szerv sem. Legyél ügyesebb, tessék!

[link]

2018. dec. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az hogy baromságokra szórod a pénzed az nem a rendőrök dolga.
2019. jan. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szamlat hogy kuldte volna el neked? Online??nagyon keves az összeg.
2019. jan. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!