Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyet fajta kutyát ajánlotok?

Milyet fajta kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Budapest, 6. kerületébe [közel a ligethez], elég nagy házba milyen kutyát ajánlotok?

Olyanra lenne szükségem amelyik sportos, tanulékony, játékos, és tűri a macskákat.

Közepes méretűt szeretnék.

Köszi


2010. júl. 5. 17:18
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
az h tűri-e a macskákat az attól is függ h mióta él velük együtt....ha kiskorától fogva együtt van a macskákkal a kutya akk szeretni fogja.ennyit tudok segíteni..
2010. júl. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
akkor kölyökben kell megvennem ^^
2010. júl. 5. 17:26
 3/19 anonim ***** válasza:
50%
Beagle. Örökmozgó, könnyen tanul, nagyon játékos, közepes méretű. A házban is tudod tartani. Óriási a mozgásigénye, sokat kell vele törődni. Kijön a többi állattal (talán csak a nyulakkal nem). Az enyém játszani próbál a macskákkal. Persze az nagyobb probléma, ha a macskák félnek tőle. A baj vele, hogy nagyon kezelhetetlen tud lenni, ha nincs megnevelve.
2010. júl. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

eza Beagle tényleg jó ötlet..nekem még a Maltipoo fajtájú kutya is tetszik, de erről még nem igazán tudok semmit, sohasem hallottam azelött róla:


[link]

2010. júl. 5. 17:33
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Magyar vizsla! nekem is van is egy kis tündérmackóóó! 5 éves és még mindig nagyon játékos, tanulékony és sportos!
2010. júl. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem husky-m van, nála sportosabb és mozgékonyabb kutyafajtát nem is nagyon tudnék mondani :)

A vadászösztöne mondjuk elég nagy, de ha kiskorától együtt van a cicával akkor megszokják egymást és nem fogja bántani, kergetni sem.

A tanulékonyságot mondjuk nem emelném ki nagyon, mert borzasztóan makacs kutyafajta, de ha kitartó és következetes vagy illetve nem büntivel próbálod meg tanítani, hanem játékosan, úgy hogy ő is élvezze akkor szerintem még az is menni fog.

Remélem segítettem :)

2010. júl. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Azért nem hallottál róla, mert nem fajta, hanem kis szaporítot máltai selyemkutya és uszkár keverék.

Inkább vegyél sima uszkárt :)

2010. júl. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
*szaporított
2010. júl. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Második vagyok(beagle-ös). Ez a maltipoo nagyon édesen néz ki :) De én sem nagyon hallottam még róla. Nem tudom, hogy mennyire könnyű beszerezni Magyarországon, meg hogy milyen a természete...
2010. júl. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Menhelyen és sintértelepeken is érdemes körülnézni, ha nincs konkrét fajta ami tetszik. Elmondod az igényeid és neked megfelelő kutyát fognak ajánlani.
2010. júl. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!