Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyet fajta kutyát ajánlotok?

Milyet fajta kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Budapest, 6. kerületébe [közel a ligethez], elég nagy házba milyen kutyát ajánlotok?

Olyanra lenne szükségem amelyik sportos, tanulékony, játékos, és tűri a macskákat.

Közepes méretűt szeretnék.

Köszi


2010. júl. 5. 17:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én is csak ajánlani tudom a magyar vizslát. Igen nagy a mozgásigénye, le kell foglalni a kutyát, de könnyen motiválható. Nagyon okos, könnyen tanul, de viszonylag érzékeny, így sosem szabad ütni. Hihetetlen játékos és sportos, a gazda mellett egész nap ügetne, ha lenne rá lehetősége. Ismerek egy vizslát, ő van, amikor hétvégén egész nap a gazdával kóborol, elmennek futni, bicikliznek egész nap, a kutya este is hiperaktív, csak játszana. Nagyon bohókás kutyák! Nagyon barátságos kutyák, mindenkivel jól kijönnek, a többi kutyával is szeretnek játszani. Vadászkutyák, szóval a macskákkal csak akkor vannak jóban, ha hozzászoktatták őket, enélkül csak kergetné, és a macska elkóborolna, ha megunná a mindennapos fittness-edzést. Szerintem még beleférnek a közepes méretbe, átlagosan 60 cm a marmagasságuk. Vidd sokat sétálni! Jó kutyázást!
2010. júl. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Most találtam egy nagyon Aranyos Fekete színű, 2010 Áprilisi születésű Labradort..az a gond, hogy ez nem nő túl nagyra? :O
2010. júl. 5. 17:51
 13/19 anonim ***** válasza:
A labradorok elég nagyra nőnek, nem éppen a közepes termetűek közé tartoznak, de ők is imádnivalóak. Ők is sokat mozognak és játszanak, egész könnyen taníthatók és ha kölyköt veszel, a macskákkal sem lesz gond. De ha mindenképp közepes termetűt szeretnél, akkor én még mindig a beaglet ajánlom :D
2010. júl. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Szerintem a labradorok is aranyos kutyák, könnyen kezelhetőek. Nem nő nagyobbra egy vizslánál, de azért jóval testesebb. Lévén vadászkutya, ő is sportos, ja, és imádja a vizet. Utánanézhetsz ennek a fajtának, de a vizsla is jó választás lenne.
2010. júl. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mármint a vizslás voltam!
2010. júl. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

az h mennyit tud egy kutya,attól is függ mennyit foglalkozol vele, h mennyit tanítod....nekem brit cocker spánielem van és sportos, nagyon játékos, tűri a macskákat, tanulékony is, igaz én nem tanítottam és ezt bánom is(lehet még nincs késő 3 éves de ezt jobb kiskorban elkezdeni)azért pacsit tud adni:D..imádom, igaz nem tudom mekkora kutyát szeretnél....első válaszoló voltam


[link]


[link]


[link] hát nem édes???:$:D


ezek nagyobbacskák:

[link]


[link]


[link]

nekem ilyen kutyusom van...:)aztán írd meg h milyen lett...:)

2010. júl. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
utolsó vagyok.. ezek a spánielek nem valók házőrzésre...nagyon barátságosak..de ahogy elnéztem a jelölteket nem is annak szánod:D
2010. júl. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Bichon havanese 7 hetesen vdd meg vagy előbb és akkor hozzászokik
2010. júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Én a Havanesera gondoltam, de ezek is manapság olyan árban vannak hogy hűűűűűűha :O
2010. aug. 13. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!