Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen egészséges kutya...

Milyen egészséges kutya jutalom falatok vannak?

Figyelt kérdés

Van egy yorkink akinek érzékeny a pocakja így valami jó minőségű jutalom falat kellene. Akár kis kiszerelésű táp ami megfelel.

Real Nature tápot eszik alapból meg konzervet.

Mindenképpen valami szárazat szeretnék. A virslitől meg párizsitól megy a hasa. A sajtot meg az istenért se eszi meg. Nincs más ötletem mivel lehetne jutalmazni.


2019. ápr. 23. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Ttixie, Dr Clauder's màrkák nagyon jók.
2019. ápr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Premiere szárított csirkemell csíkok

Premiere Mini Cubes (ez kicsi és puha)


Nekem csivavám van, én ezeket használom, mindkettő prémium minőség. A szárított husi keményebb, a másik puha, trükk tanításhoz pl tökéletes. Rágnivalónak a Premiere Dental Rolls, amit imád, pedig elég válogatós, azzal el van egy ideig. Ez marhabőr + csirkehús, tisztítja a fogakat és erősíti a rágóizmot. Mindegyik a Fressnapfban kapható.

2019. ápr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kipróbálhatod, hogy szárítasz neki húst (ha a csirkét nem bírja, akkor bárány, nyúl, kacsa...) . Kicsikre összekockázod és kiszárítod sütőben.
2019. ápr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Készíts otthon!

Egészséges, egyszerű és akkor legalább te is tudod, mit visz be a kutyus a szervezetébe.

Googlenak írd be: "jutalomfalat házilag"...és annyi szuper tippet találsz, hogy győzzed a válogatást.

2019. okt. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!