Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon ciki arra kérni az...

Nagyon ciki arra kérni az allatorvost, hogy hadd fizessek fizetés után?

Figyelt kérdés
Egyik kisallatom kezelesere nagyon sok pénz ment el a hónapban és most a kutyusomat is vinnem kell. Évek óta oda járunk, jóban vagyunk a dokival és nagyon rendes. Szerintem megengedi. De "illik" ilyet kérni?
2019. ápr. 25. 11:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Van olyan hely, ahol eleve részletfizetési opció is van. Tisztàban vannak a sajàt áraikkal.
2019. ápr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérheted, de mindenképp azelőtt, hogy nekiáll bármit csinálni a kutyáddal. Szóval ne utólag vesd föl, mikor már elvégezte a munkáját.

A kutyusnak mennyire sürgős a baja? Ha nem sürgős, én eleve fizetés utánra kérnék időpontot.

2019. ápr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen csak más egy vizsgálat, mint egy 50 ezer forintos műtét. Nyilván ha kell neki gyogyszer azt kifizetem. A vizsgálati díjat szeretném eltolni. Csak pár ezer forint, de nekem az is nagy segítség lenne most. Májusban úgyis megyünk ivartalanitasra. És akkor ahhoz hozzá lehetne számolni. Csak most megy a hasa és hiába dietaztatom tart napok óta. Szóval inkább megnézetném
2019. ápr. 25. 12:09
 4/15 anonim ***** válasza:
11%

Miért nem fizu után viszed?


Amúgy manapság nem ciki, sőt van ahol ők ajánlanak részletfizetést. Sőt! Olyanról is hallottam, hogy a doki felesége a helyi Provident-es, így hitelt is vehet fel ott a gazdi a kezelésre.

2019. ápr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Mert fizetést leghamarabb 1 hét múlva kapok és napok óta tartó hasmenés már aggasztó. Eszik, iszik, de kicsit bágyadt is meg félek, hogy kiszarad.

Nyilván előtte beszélem meg a dokival, nem lesz ellene. Sokszor amikor veszem elő a penztarcat ő mondja, hogy hagyjam, ráér legközelebb vagy kisebb költsegeket el is enged, mivel azoknak akik visszatero vendegek mindig adnak kedvezményt. Csak más, ha ő ajánlja fel és más ha én kérem

2019. ápr. 25. 12:22
 6/15 A kérdező kommentje:
Nyilván nem kedvezmenyt kérek, csak időt
2019. ápr. 25. 12:25
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha ismer, akkor nem ciki megkérdezni, a legrosszabb, ami elöfordulhat, hogy nem egyezik bele, akkor kénytelen leszel mégis azonnal kifizetni.

De szerintem nagyobb az esélye, hogy megérti a problémádat, legfeljebb ad egy írásos számlát befizetési határidövel, akkor ö is be van biztosítva.

2019. ápr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ha ki kell fizetni akkor meg tudom oldani, van akitől tudok kölcsönkérni csak nem egyszerű. Sajnos a nyuszim olyan beteg volt a hónapban, hogy Debrecenből az exopetbe kellett járni vele és természetesen eszembe sem jutott nem biztositani neki a legjobb kezelést,de anyagilag nagyon megterhelő volt:(
2019. ápr. 25. 12:46
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne számítson hogy ciki vagy nem!
2019. ápr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Illik és nem ciki, csak ahogy már írták előre beszéld meg vele.
2019. ápr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!