Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Külön agility-kiképző van?

Külön agility-kiképző van?

Figyelt kérdés
Szeretnék agilityzni a jövőben, de az a helyzet, hogy a mostani kiképzőm nem ért hozzá és ajánlani sem tudott senkit. Van ilyen, hogy kifejezetten agility-kiképző vagy ezt nekem kell kitanulnom könyvekből?

2019. ápr. 30. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van, de edzőnek hívjuk őket, nem kiképzőnek.
2019. ápr. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az edző a nullától elmagyarázza, hogy mit hogyan kell csinálni? Mert én úgy tudom, hogy ez a különbség kiképző-edző között és nekem határozottan kiképző kellene, mert konkrétan annyit sem tudok, hogy hova kell állni a pályán, nemhogy vezetni rajt a kutyát.
2019. ápr. 30. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindent elmagyaráz, az alapoktól.
2019. ápr. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Minden egyes sportban megvannak azok az edzők, kiképzők, akik csak azzal az egy sporttal foglalkoznak. Sőt, elég ritka, hogy egy családi kutyás kiképző sportkutyákhoz, sportra, versenyre felkészítéshez is értsen.
2019. ápr. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2019. ápr. 30. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!