Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakinek van kutyája és...

Valakinek van kutyája és macskája lakásban? Hogy szoktassam őket össze? Kölyök kutya-felnőtt macska!

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az időőő megoldja, összeszoktatja őket. A macska úgy fogja érezni joggal hogy bezavarja az életterét a kis kutya... A megszokáshoz idő kell, az első 2-3 hétben felügyelet mellett hagy őket egy légtérben, kb 3-4 hét múlva meg fogják szokni egymás jelenlétét, pár hónap múlva lehet együtt alszanak!!! Nálam így volt..
2008. nov. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És mindenképpen be kell mutatni őket egymásnak!
2008. nov. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerencséd van mert később a kutya lesz az erősebb:P Pár napon belül meg fogja szokni a cicád h új családtag érkezett. Biztosíts a cicádnak egy olyan helyet ahova a kutyus nem tud felmászni és így lesz egy olyan területe ahova nyugodtan elvonulhat és nem érez fenyegetést. Erre a macskák nagyon érzékenyek. És vigyázz h a kiskutyád ne férjen hozzá a cica alomhoz:P
2008. nov. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is van egy 8 hónapos kutyám(két hónapos korában költözött hozzánk) és egy ötéves macskám. Elenite nagyon tartózkodó volt a macskám, de mostmár elég merész lett. A macskával nem lesz semmi gond. A kutyám természetesen játszani akar mindig a macskával, de természetesen ezt nem nézi jó szemmel a cicus, ezért párszor felkapja a mancsát a kutyára. De szerintem egy idővel megszokják egymást, és nem aggódj, jól meglesznek. Az én állataim is jól megvannak, pedig nem hittem volna.
2008. nov. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!