Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hozzá tud szokni a kutyám a...

Hozzá tud szokni a kutyám a kennelhez? (Töbni lent)

Figyelt kérdés

Elköltözünk és kb 1 hónapra albérletbe kell mennünk, amíg nem tudunk az új kertes házba menni. Van egy 9 éves magyar vizslánk, aki egész életében hatalmas udvarhoz volt szokva. Igaz, elég lusta, ha teheti egész nap alszik, vagy a házban tölti az idejét (egyedül, nem velünk egy helyiségben)

Viszont az albérletbe nem vihetjük fel és az udvaron kell tartanunk erre a kis időre egy kennelben és félek, hogy nem fogja bírni, kárt tesz magában stb... Most kezdjük szoktatni, van rá még 1 hónapunk viszont állandóan ugat, sír.

Szerintetek megszokja idővel? Nem lesz vele probléma? Mit kéne tennünk, hogy sikerüljön megszoknia?

Nagyon féltem és nem akarom, hogy bármi legyen vele addig, amíg nem tudjuk az új házba vinni



2019. máj. 4. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerencsére már jó idő van, legalább nem fázik. Nem fog kárt tenni magában, egy idő után beletörődik a helyzetbe, egy kicsit depressziós lesz, de valszeg végig fogja ugatni az egy hónapot. Legyetek vele sokat, sétáltassátok sokat, hogy minél kevesebbet kelljen egyedül lennie a kennelben szegénykének. Ő most nem érti, hogy miért zártátok ki magatok közül.
2019. máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amennyit csak tudok vele leszek, mert itthon leszek érettségi miatt és kiengedhetjük az udvarra, ha mi is kint vagyunk vele. De azért este nem leszünk ott és ha zavarja a lakókat nem maradhat ott, ez volt a feltétele, hogy vihessük.. remélem hamar megszokja
2019. máj. 4. 22:15
 3/8 anonim ***** válasza:
A társasháznak van zárt udvara, ahol kialakított kennel is van? Ilyenről még nem hallottam, de tuti nem merném otthagyni még ha zárt is. Este ki tudja ki ólálkodik ott.
2019. máj. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Zárt az udvar, de a kennelt mi visszük. Másrészt csak a lakók tudnak az udvarra menni, ami kb egy 2 gyerekes családot jelent gyakorlatilag, mert a többi rész az üzletnek (pl egy optika) van kialakítva, ahova nyílván az utcáról lehet bemenni
2019. máj. 4. 23:21
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, lehet kicsit értetlenül írtam le xD
2019. máj. 4. 23:22
 6/8 anonim ***** válasza:
És ha éjjel suttyomban felcsempésznétek a lakásba? Mert sztem éjjel is ugatni fog.
2019. máj. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És mikor költöztök? Ha még van idő rá, akkor esetleg el lehet kezdeni szoktatni és akkor nem lesz hirtelen a váltás.
2019. máj. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hónap végén
2019. máj. 5. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!