Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 hónapos kutyáról éjszakára...

2 hónapos kutyáról éjszakára le kell venni a frissen feltett nyakörvet?

Figyelt kérdés

Fajtiszta labrador kölyök kutyáról van szó, ma érkezett hozzánk és az előző gazdija adta rá először ma a nyakörvet.


Előre is köszönöm a segítséget! :)


2019. máj. 9. 21:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A lakásban nem tud mibe felakadni, és mint mondtam nem fojtja, stopp is van rajta. 2 éve viseli, köszöni jól van.
2019. máj. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#10 nézz utána nyugodtan, rengetegen használják, kb köze nincs a retriever pórázhoz. Ez egy begúzható nyakörv, jó vastag, meg lehet határozni hogy meddig szűküljön. Szerintem sokkal kényelmesebb mintlenne egy sztenderd csatos nyakörv.
2019. máj. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én levenném.

Az én kutyámon is csak séta alatt van rajta.

2019. máj. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Tökéletesen tudom milyen, nekem is van. Ez akkor sem változtat a tényen, hogy az egy kiképzési eszköz és nem folyamatos viselésre van tervezve. Eleve, lakásban minek rajtahagyni bármit is? Ott még az elszökés veszélye sem fenyegeti, hogy kelljen rá jelzésként.
2019. máj. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg még mindig nem érted, de ha örömet okoz a kötekedés akkor csináld nyugodtan, engem nem zavar, a saját idődet pazarlod.
2019. máj. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Könyörgöm legyünk már tisztában állattartóként, hogy mi a különbség faj és fajta között.

Ez nem nyelvtan nálciság, hanem alap szintű tudás, amit egy kutyatartónak főleg tudnia kellene.

2019. máj. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Kedves Okoska, FAJTAAAAATISZTA! Remélem nyugodtan alszol világ ura...


1. A kutya nem az enyém, csak anyám elhozta egy ideig lesz nálunk. Ergo nem én vagyok a híres kutyatartó. Ettől függetlenül biztos én leszek szar gazdi, ha fajtisztát merek mondani fajtatiszta helyett, a világ sorsa múlik rajta tényleg.


2. Az volt a kérdésem lényege, hogy rajta maradhat-e éjszakára a nyakörv. NEM az hogy fajtiszta vagy fajtatiszta-e a kutya. Képzeld nem értek a kutyákhoz, nem tartottam állatot ezelőtt sosem, (többnyire ezért írtam ki a kérdést is!!!) plusz a fentiekben leírtak alapján nem én vagyok a nevezetes kutyatartó. Azt gondolom egy "a" betűnek itt most nincs jelentősége. Jótanácsként is lehetett volna ezt írni, nem kioktatásként. Tudod óriási a különbség a két szó között, ha már köcsögösködünk.

Esetleg ha így írod, bár tudod hogy nem ez volt a kérdés, de jó ha tisztában vagyok a fajtiszta és fajtatiszta szó különböző értelmével, akkor az tanács lett volna. Én pedig megköszönöm hogy felhívtad rá a figyelmemet normális hangnemben.

Majd akkor lesz ez fontos ha pl fedeztetni akarnánk, vagy más esetben amit szintén nem tudok én a "hülye és felelőtlen kutyatartó".


3. Az egyik hozzászóló bizony a fojtó szót ly-vel írta így: "folytó" ---> ezt nem vetted észre? Gyorsan g**izz vele is, még a végén rémálmaid lesznek.


Azt hittem ehhez a kérdéshez nem lesz idiotizmus meg vita, de egyesek nem bírják ki kötekedés nélkül.


"Tisztelt F****lengetők!" Álmodjatok fajtatiszta kutyákkal a törzskönyveikkel együtt. :D


Az értelmes válaszolóknak köszönöm a hozzászólást, titeket felpontoztalak! :)

2019. máj. 25. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!