Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kezdő kutyásnak inkább Boxer,...

Kezdő kutyásnak inkább Boxer, vagy Németjuhász való?

Figyelt kérdés
2019. máj. 20. 22:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
A német juhász nagyon mozgásigényes, viszont nem véletlenül mondják rá, hogy a kutyák királya. Az egyetlen hátránya, hogy rohadt sokat, ismétlem ro-hadt-so-kat vedlik. Szőrtenger minden márciustól októberig.
2019. máj. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%

Kezdőnek inkább labradort vagy labi mixet ajánlanék...

Német juhászom volt, nagyon egyemberes.

Boxerrel nincs tapasztalatom.

2019. máj. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mi at az egyemberes?
2019. máj. 20. 23:25
 4/16 anonim ***** válasza:
46%
Boxer 😍 imadjuk :)
2019. máj. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Boxer. Örök bohóc.
2019. máj. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Boxert pont azért nem, mert örök bohóc. Nagyon nehéz nevelni. Ismerősömnek van, tünemény a kutya, de rengeteg munkát igényel, hogy hallgasson rád. Kutyaiskolába voltak 2 képzésen is, de sokszor már annak is örültek, ha a behívás működött. Kb mint egy túlpörgött gyerek olyan.

Kezdő kutyás pedig nemigen tudja ezt lekezelni.

2019. máj. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Attól is függ, mi a cél a kutyával.

A német juhász például munkakutya, szüksége van képzésre, agyi lefárasztásra is.

A boxer például nem tartható csak udvaron.

Tehát, kicsit kevés az info ahhoz, hogy ajánlani tudjuk egyik vagy másik fajtát, vagy egyiket se.

2019. máj. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
En nekem első kutyám német juhász volt,és nagyon intelligens fajta. De igen mkzvasigenye nagy kell neki a tanulás hiszen munkakutya. Én tudtam előre utána olvastam ennek a fajtának.olvas utánuk és gondold meg hogy melyikre hogy van időd, ha annyira nincs higy engedelmességi gyakorlatokat taníts,.... Stb. (olvas a fajtának utána) szerintem golden retriever is jó. De a német juhász munkakutya ne felejtsd el. A boxert nem ismerem
2019. máj. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok de ha a német juhász tetszik akkor ha időd van kutya iskolába is elviheted azt élvezné is és te is sokat tanulhatsz. Ha két fajta gondolkozol jól gondold át ne az legyen na ilyen kutyám van a másik jobb lett volna
2019. máj. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha arra kell, hogy otthon legyen egy kutya és nem foglalkozik vele senki, csak eteti valaki esténként, akkor egyszerűen nem kell kutya, inkább egy hal. Tanítani, nevelni, arra kiváló a vizsla, golden retriever, boxer, skót juhász. Mozgatni minden kutyát kell, a szellemi lefárasztás is egyformán fontos, a kutya az kutya.
2019. máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!