Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudok tenni? Hogyan...

Mit tudok tenni? Hogyan segítsek rajta?

Figyelt kérdés

Voltam már vele állatorvosnál, de azt javasolta, hogy semmit se tegyek. Szerinte majd elmúlik magától. A városban csak egy állatorvos van így máshova még nem tudtam elvinni szegényt.

A probléma, hogy kan kutyám heréi kisebesedtek egyik napról a másikra. Látszik rajta, hogy fájdalmai vannak de az orvos nem írt fel neki fájdalomcsillapítót se.



2019. máj. 22. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ezen csak másik orvos fog segíteni, ha az első ekkora balfék volt.
2019. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, mitől sebesedett ki. A mi kutyánkat valami zavarta ott, sokat nyalogatta, ezért sebesedett ki. Az orvos azt mondta, hogy azon kívül, hogy ügyelek arra, hogy ne fertőződjön el (kenem betadine-nal) és megpróbálom csökkenteni a nyalogatás mennyiségét (végül gallért kapott) sokat nem tehet a gazda, mert normál esetben begyógyul magától.

Viszont ha így áll hozzá az állatorvosotok, a biztonság kedvéért elvinném máshova, mert ennyiből nem lehet tudni, hogy hanyag és tesz az egészre vagy szakmailag rendben van, de rosszul kommunikál a gazdákkal.

2019. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Heréltesd i, és akkor elintézi a doki a zacsikat is.
2019. máj. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el egy normális állatorvoshoz, (ha kell, akkor másik városba). Érdemes lenne majd ivartalaníttatni is.
2019. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem fájdalomcsillapító kell, hanem gallér és Betadin. De másik orvossal újra megnézetni és lehet, az ír fel sprét.

Az én kutyám sérülés miatt , mire észre vettem vörösre és duzzadtra nyalta a golyóit. kapott gyulladáscsökkentő szurit és egy antibiós sprét rá.

2019. máj. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!