Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok kutyaketrecet...

Timido kérdése:

Hol tudok kutyaketrecet szerezni? Otthonra kéne

Figyelt kérdés

Van egy nagytestű kutyám ( még kölyök ) és amikor elkezdődik az iskola, oda szeretném tenni, amíg nem szobatiszta. aztán amint szobatiszta lesz, rábízom az egész lakást. de most még nem akarom.

most 9 hetes.


2010. júl. 7. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

[link]

[link]


Mondjuk lehet, hogy ezeknél nagyobbat kéne neki, azt valószínűleg érdemsebb csináltatni.

2010. júl. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Van nem egész 2 hónap, otthon vagy, szerintem kezd el neki tanítani, járj vele kutyasuliba míg teheted.

Had kérdezzem meg, szüleid nem tudnának segíteni neked a kutya sétáltatásában? Sőt, ha hajlandó vagy korábban felkelni az első sétát te is meg tudod csinálni. Semmiképpen NE akard az egészet egyedül csinálni.

2010. júl. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fressnapfban lehet kapni több méretben.
2010. júl. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem tudnak segíteni, mert csak az egyikkel élek, aki szintén dolgozik.

Tanítom a szobatisztaságra, két óránként lemegyek vele, de azt olvastam, hogy legalább 5 hónap mire szobatiszta lesz, de amikor menni fogok a suliba, akkor lesz 4 hónapos.

Esetleg azt megtudom csinálni, hogy kizárom az összes szobából, és lesz akkor egy kb 2 méter széles és 6 méter hosszú terület, ahol csempe van, vagy mi a fene ez. padlóféle.

És ha esetleg oda sikerül pisilnie akkor azt fel tudom törölni úgy, hogy ne érezze, igaz?

2010. júl. 7. 16:02
 5/11 anonim ***** válasza:
még van 2 hónapod aztán ha már kezdödik a séta akkor csökenteni a sétákat vagyis valamelyiknek elég ha csak 2 x viszed le olyan 4 hónapos korára meg tanithatod és fokozatosan csökentheted a sétákat
2010. júl. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Akiteki ***** válasza:

Képzeld el, ha a kutyák úgy lennének gyárilag programozva, hogy 5 hónaposan szobatiszták. Senki nem venne, csak 5 hónapos kutyát. Volt kutyám, aki már 12 hetesen szobatiszta volt, és volt kutyám, aki másfél évesen még nem.

Én nagyon sajnálnám ketrecbe zárni egész napra. Inkább az előszobába.

2010. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze, én is így csináltam míg kicsi volt. Figyelj idővel minden kutya szobatiszta lesz, egyik se szeret oda piszkítani ahol eszik. Az a legegyszerűbb, ha kizárod, már csak azért is, mert érted egy ketrecben meg maga alá pisil. AMúgy egy délelőttöt lehet, hogy már kis is bír, mire 4 hónapos lesz. Ha addig kitartóan lehordod, és minden kinti pisiért jutalmazod, jók az esélyeid!
2010. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az én német juhász kutyám most 5 hónapos, 4 hónaposan már szobatiszta lett!12 hetes kora után kezdtük el lehordani!Hétfőn meg műtötték de ahogy magához tért már kéreckedett is le pisilni pedig!

Gyakran kell eleinte lehordani,lehetőleg mindjárt ébredés után!:)

2010. júl. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

pedig után lemaradt az hogy fájdalmai voltak,kotyagos is volt kissé...

előző voltam

2010. júl. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Na ezeket jó hallani! :)

Az én kutyusom, olyan, hogy este kibírja, teljesen 10-től fél ötig. aztán leviszem, és pisil. onnantól kezdve pedig minden felébredés után le kel vinnem, különben bepisil.

Nézegettem, hogy leteszem az ajtó elé ébredés után, és szól-e, vagy elkezdi e kaparni az ajtót, de semmi.. inkább arrébb ment pisilni.

2010. júl. 7. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!