Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak van teje de...

A kutyámnak van teje de kölyke nincs. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
6 éves kutya nem lett bepároztatva. Ma vettem észre ahogy bogarásztam hogy jön neki a teje. Kisbabám van és szoptatok lehet ez az oka? Nem lesz tőle baja? Borogassam,attól elmúlik?
2010. júl. 7. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
igyad meg belőle
2010. júl. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Álterhes. ELég gyakori jelenség.

[link]

[link]


Leginkább vidd orvoshoz, ő majd javasol kezelést, és egyeztessetek egy időpontot ivartalanításra.


HA nem ivartalanítod, minden tüzelés után álvemhes lehet, ami nagyban növeli a rákosodás esélyét is.

2010. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ez tényleg igaz! vidd el orvoshoz és mindenképpen ivartalanítasd! ha én azt hamarabb tudom, amit a 2. írt, akkor most nem lenne rákos a kutyám :(
2010. júl. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bacus! Reggel pedig megyek kórházba a kislányommal.
2010. júl. 7. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos állatorvos is kell azonnal, mert begyulladnak a cicijei. Az álvemhességet kezelni kell, különben tényleg komoly gondok lesznek. Ha a dokinál vagytok beszéljétek meg az ivartalanítást is a gyógyulás utánra, nem jó halogatni.
2010. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Addig is: borogatás bórvízzel, kevés kaja, sok mozgás, ne hagyd, hogy nyalogassa. A gyerek után rögtön viheted a kutyát is az orvoshoz. És tényleg ivartalaníttasd, pont tegnap olvastam egy olyan statit, hogy a 7 éven felüli ivaros szükák kb 50%-ának van emlődaganata. Ebből kb 30% rosszindulatú. Nem játszanék ezzel a helyedben.
2010. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!