Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megharapott a kutyank. Segiten...

Megharapott a kutyank. Segitenetek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, h magunkhoz vettunk egy koran levalasztott pitt keverek kutyat amin oszinten szolva meg is esett a szivem.

Kiskoratol fogva engem tekint vezernek es viszonylag problema mentes volt a viselkedese. A legnagyobb baj az etetesnel vol, mivel ha a kozelebe mentunk nagyon csunyan morgott. Rengeteg idot foglalkoztam a dologgal de nem lett jobb.

Most 3 eves es kezd kiszamithatatlan lenni. Par honapja megharapta a baratnom, h az ujja is eltort. En azonnal el akartam vitetni, de a baratnom nem akarta es megbeszeltuk, hogy ha hasonlo elofordul akkor mennie kell. Ma viszont mar engem harapott meg mikor mentem el mellette elkapta a karom.

Szerintetek erdemes kockaztatni tovabb?

Ivartalanitott, kuskoratol seta, futtato, nyaralas...mar nem merek gyerekes ismerosoket athivni mert nem bizok benne.



2019. jún. 1. 19:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
79%

"Kiskoratol fogva engem tekint vezernek... A legnagyobb baj az etetesnel vol, mivel ha a kozelebe mentunk nagyon csunyan morgott."


Na ez a két dolog már üti egymást. Nem a korai elválasztással van probléma, simán csak a neveléssel. Ehhez pedig szuper kiképzők vannak az országban.

2019. jún. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. Nem tudom te milyen válaszokat olvastál, de többen is írtuk, hogy akár idegrendszeri baja is lehet. De ezek szerint hallgattál a válaszokra és megnézetted orvossal és bejött, szóval mire fel ez a stílus?
2019. jún. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!