Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » "Elrontom" az ismerősömék...

"Elrontom" az ismerősömék kutyáját, ha beengedem őt kétszer egy tiltott helyre?

Figyelt kérdés
Ismerősöméknél vagyok és a kutyájukat itt hagyták nekem a hétvégére. Egy bazi nagy tanyán egyedül fogok nőként aludni. Arra gondoltam, hogy felhívom a kutyát, hogy együtt aludjunk, mert akkor nyugodtabb lennék. Azonban a két éves kutyának meg van tiltva az emeleti rész, még soha nem volt fent. Ha bátorítom ezalatt a két nap alatt, hogy jöjjön fel, utána az eredeti gazdáihoz is fel fog járni, akik eddig tiltották neki? Belezavarodik a következetlenségbe? A gazdái amúgy kérdezték, hogy itt hagyják-e a kutyát és mondtam nekik, hogy igen, legalább lesz kivel aludni, de szerintem nem gondolták végig, hogy ez mit is jelent a gyakorlatban.
2019. jún. 1. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Ezt elsősorban az ismerősöddel beszéld meg, hogy nekik belefér-e. Lehet, hogy lent is tudnál aludni, és akkor a kecske is jóllakna, és a káposzta is megmaradna. A hátuk mögött sunnyogva ne csinálj ilyet, úgyis rájönnek, és joggal lesznek felháborodva.
2019. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az egyikük tudja, hogy a kutyával fogok aludni, pont az apának mondtam el, aki jámbor természet és nem problémázik semmin. Szerintem ha végig is gondolja, hogy fel kell így hívnom, nem izgatja fel magát. Az anya viszont elég ilyen vagány és lobbanékony természetű és nem lehet tudni, hogy mi bosszantja fel és mi az, amit lazán vesz. Nem tudom felhivni őket, mert vadkempingeznek valami Isten háta mögötti helyen térerő nélkül.
2019. jún. 1. 22:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne borítsd fel a házi szabályokat, akkor aludj lent.
2019. jún. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ne hívd fel a kutyát oylan helyre, ahová nem mehet fel
2019. jún. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Aludj lent, ne hívd fel.

Az ő házuk, ő kutyájuk, ő szabályaik.


Fiatal kutyus és nincs kizárva hogy utána nem próbálkozik be.

2019. jún. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!