Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha megharapta a...

Mit tegyek ha megharapta a kiskutyám egy nagy kutya?

Figyelt kérdés

Nyílván elvittük állatorvoshoz, folyamatban van a kezelése. Viszont vonjam e anyagi felelősségre a másik kutya gazdáját...

Az én kutyám nyugodt volt, egyáltalán nem mutatott agresszív jeleket, pillanatok alatt történt, szerencsére nem súlyos de azért gyógyúlnia kell. Kaptunk volna telefonszámot de mi inkább rohantunk vele az orvoshoz.

Nemtudom hogyan kell elrendezni ezt, nem akarom feljelenteni csak az ügy tisztábatevesét.



2019. jún. 3. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Kevés a részlet. Pontosan hogyan történt?
2019. jún. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Mégis mit vársz? Ilyenek a kutyák.
2019. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A futtatóban való játék után (más kutyákkal játszott nem a szóban forgó ebbel) kiléptünk a futtató kerítésén, láttam hogy jönnek de én még nem léptem a kerítéstől sehova, rövid pórázon volt az enyém és csak hátrafordultam még bezárni a kaput hogy a másik két kutya ne szökjön ki, ezekben a pillanatokban pedig folyamatosan jöttek közelebb és a hátrafordulásom után a következő pillanat már az volt hogy a nagykutya szájában van az enyém és nem engedi el, csak a szerencsén múlott hogy elengedte.
2019. jún. 3. 21:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A gazda korrekten felajánlotta a telefonszámát, hogy kapcsolatba tudjatok lépni, te elutasítottad. Innentől kezdve nem értem mit akarsz.
2019. jún. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem hogy ilyenkor mi a helyes lépés.
2019. jún. 3. 21:06
 6/6 anonim ***** válasza:
38%
Nyugodtan kifizettetheted vele a az állatorvosi számlát, ez a minimum!
2019. jún. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!