Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldognak megy a...

Francia bulldognak megy a hasa, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
3 hónapos francia bulldogomnak megy a hasa 4 napja, valószínüleg a táp miatt (pro plan szárazat szokott kapni egy pici konzervvel összekeverve, mert nem eszi meg a szárazat, ennek ellenére az se kell neki mindig úgyhogy adtam neki csak konzervet és az volt a vég kezdete). Voltunk orvosnál, kapott injekciót meg 3napra probiotikumot és azt mondta adhatjuk tovább kis adagokban a szárazat neki, és hogy nem múlik majd el egyik napról a másikra, ami érthető, de nagyobb javulást még nem tapasztaltunk, viszont nem birom tovább, hogy minden éjszaka szabályosan óránként kimegy üríteni.. napközben nem ennyire gyakori egyébként, de az éjszakák borzalmasak. A kedve amúgy kitűnő, vidám és játékos, inni is iszik, csak hát nem hagyja abba a hasmenést. Lehet neki adni ilyenkor széntablettát, hogy jobb legyen a helyzet, vagy mit tudnék még tenni?

2019. jún. 6. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Hasmenéskor diéta kell. Szétfőtt rizs kevés csirkemellhússal.

Ha nem hat a diéta és a gyógyszer, székletvizsgálatot kell kérni.

2019. jún. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A diétát kipróbáltam, szerintem a csirkével lesz a fő gond, mert utána még rosszabb volt, és konzerv is csirkés volt. A rizset csak csak próbálom vele etetgetni, bár amilyen válogatós majom..
2019. jún. 6. 14:59
 3/3 anonim ***** válasza:
45%

Ezt adj neki:

[link]


A csirkét meg gyorsan felejtsd el. Főzz neki sovány sertéskaraj szeletet zöldségekkel és szétfőtt rizst. Ha nem szűnik a hasmenése, vidd dokihoz, mert lehet, hogy bélfertőzés vagy bélhurut, akkor meg gyógyszer kell neki.

2019. jún. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!