Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Használjátok a Furminatort?...

Használjátok a Furminatort? Mennyivel lett kevesebb szőr a lakásban? Szebb lett a kutyus szőre?

Figyelt kérdés
Én is rendeltem már, pár nap múlva érkezik meg :) Csak kíváncsi vagyok, hogy mik a tapasztalatok.
2010. júl. 8. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem alig 1 hónapja van meg, nagyon jó, semmivel nem szedtem még kie nnyi szőrt ilyen gyorsan.Szebb is lett tőle eleinte, bár most elindította a vedlését és foltokban már levedlett, ott rövid a szőre, másutt meg még nagy, így elég viccesen néz ki, de ez nem a furmitól lett, hanem a vedléstől. És máskor nehezen vedlik, részletekben, akár 1,5 hónapig, mire elmúlnak a melegek, most 3-4 alkalommal megfurmiztam és rendesen egyben megindult tőle.
2010. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
off: beagle-er is használható? hol rendelted és mennyibe kerül?
2010. júl. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Én ismerőstől rendeltem a közepeset 4 ezerért :) Vhonnan külföldről hozzák (Ausztria talán?), de neten úgy 8 ezer körül van.

2010. júl. 8. 11:29
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Igen, azt láttam de 8 ezerért nem rendelem meg,.

Egyrészt sztem drága, másrészt nincs rá ennyi pénzem. :(

2010. júl. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen énis azért nem vettem eddig, de így 4 ezerért még elérhetőnek tartom, bár így is fájt ennyi pénz rá :)
2010. júl. 8. 11:35
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bevált. Gyönyörű tőle a kuty szőre és rengeteg aljszőrt kiszed már pár húzással is!

Most kb hetente nyúzom vele a kutyámat és tényleg csak ajánlani tudom!!

Neten rendeltem 4000 huf-ért.

2010. júl. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hol rendeltétek meg 4000-ért? Annyit én is kiadnék érte!
2010. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én 2300ért vettem egy baráttól (zsír új) közepes méretűt a biglimnek. nagyon jó, csak ajánlani tudom. most vedlik mert ömlik a szőre, kb egy kutyára való szőrt szoktam kiszedni belőle mostanság (De ez mind a párnámon lenne ha nem tenném)

ha találsz egy jó ajánlatot vedd meg, főleg ha neked is ilyen rövidszőrű kutyád van akire nem kell szőrüggyileg sokat költeni egyébként. ez egy egyszeri pénz,

2010. júl. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 nini24 ***** válasza:
4000 ért engem is érdekelne. 2 kutyim van, egy szamoyéd meg egy shi-tzu. Mindkettő nem kevés szőrrel. De 9000ért nem kicsit drága... Ha valaki tud olcsón, megköszönném, ha írna :)
2010. júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vaterán rendeltem 4000 huf-ért, másnap meg is érkezett postán a medium kefe.
2010. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!