Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya fülére fújhatok szúnyogr...

Kutya fülére fújhatok szúnyogriasztót?

Figyelt kérdés
Van spray itthon, amit mi használunk. Rövidszőrű, a füleire nagyon mennek.
2019. jún. 11. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Emberre valót nem. Vannak külön kutyáknak készült készítmények, élősködő irtók, ilyesmivel próbálkozz.

Mi pl Advantix spoton-t használunk és a légy sem megy a közelébe a kutyáknak.

2019. jún. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem fújhatsz. Lehet kapni kifejezetten kutyáknak való nyakörvet, ami véd a szúnyogok ellen is. Foresto a neve, nekünk nagyon bevált.
2019. jún. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Embernek valót nem. Vannak kutyáknak való készítmények, tapasztaljátok ki, hogy a ti kutyátoknak melyik jó. Létezik nyakörv, spot on, tabletta, permet. Az én kutyámnak például nyakörv nem volt jó, többet is próbáltunk, hányás, nyelési nehézségek és vakarózás jelentkezett, így azt nem is használjuk, jó viszont a szívférgesség ellen is védő féreghajtó, a permet és a spot on, így én ezek kombinációit használom, tehát tabletta belsőleg + valamelyik másik külsőleg.

Bár emberre lennének ilyen hatékony módszerek, mert engem felfalnak a szúnyogok, akárhogy védem magam, aztán szedhetem az allergiagyógyszert.

2019. jún. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Foresto szúnyog ellen nem jó!!!!



Scalibor ami jó szúnyog ellen.



Geránium olaj ami még jó lehet. De picit hígítsd

Töményen nem lehet rá rakni a kutya bőrére!

2019. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!