Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki az a "Taff"?

Ki az a "Taff"?

Figyelt kérdés

Röviden: Egy kenneltől kaptam ezt a kérdést, mikor mondtam, hogy én sportra (agilityra) vásárolnám a kutyát és mivel nem tudtam rá válaszolni, ezért elbúcsúztunk egymástól.


Valaki meg tudná mondani, hogy ki ez a Taff vagy milyen Taff-ról van szó egyáltalán? Rákerestem, de vagy tucatnyi embernek van ilyen nevű kutyája a fajtából, elképzelni sem tudom, hogy miért annyira fontos a neve, hogy emiatt megtagadjanak tőlem egy kiskutyát. :\



#kutya #taff
2019. jún. 13. 19:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan azért nem kaptàl kutyàt, mert nem tudtad megmondani hogy x, borderes-agilitys körben ismert kutyàt nem tudtad megnevezni?
2019. jún. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet,hogy nem voltal szimpi a tenyesztonek?Es inkabb kerdezett egy olyat amire biztos nem tudod a valaszt,minthogy megmondja.Erthetetlen,hogy ilyen miatt nem adnak oda egy kutyat.
2019. jún. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de nem fogok kennel nevet mondani, mert egyébként egy szimpatikus hölgyet ismertem meg. Nekem az jött le, hogy ő mindenáron tapasztalt versenyzőknek szeretné eladni a kölyköket és azért utasított el, mert még nincs agility tapasztalatom, legalábbis ez volt a benyomásom. És nem a Poseidon kennelről van szó, ne írjatok több privátot ezzel kapcsolatban (nem is fogok rá válaszolni), de úgy néz ki, hogy valamilyen szinten kapcsolatban lehetnek, mert ahogy olvasom Taff abban a kennelben fedezett egy időben. Vagy volt egy időben közös versenyük, nem tudom. :)
2019. jún. 14. 15:42
 14/14 anonim ***** válasza:
72%

De ha te is agilityzni vinnéd,lehet most még nem vagy tapasztalt,de ha eljársz és versenyzel azért lesz benne tapasztalatod.



Én tudok border tenyésztőt megbízható. Ősszel lesz párosítás asszem.

Ha érdekel írj :)

2019. jún. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!