Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki az a "Taff"?

Ki az a "Taff"?

Figyelt kérdés

Röviden: Egy kenneltől kaptam ezt a kérdést, mikor mondtam, hogy én sportra (agilityra) vásárolnám a kutyát és mivel nem tudtam rá válaszolni, ezért elbúcsúztunk egymástól.


Valaki meg tudná mondani, hogy ki ez a Taff vagy milyen Taff-ról van szó egyáltalán? Rákerestem, de vagy tucatnyi embernek van ilyen nevű kutyája a fajtából, elképzelni sem tudom, hogy miért annyira fontos a neve, hogy emiatt megtagadjanak tőlem egy kiskutyát. :\



#kutya #taff
2019. jún. 13. 19:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Addig eljutottam, hogy valószínűleg egy híres, versenyt nyert kutyáról van szó, de tovább nem jutottam. Találtam egy 4. helyezettes Taff-ot, de szerintem nem őróla van szó.
2019. jún. 13. 19:15
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Inkább a tenyésztőtől kellett volna vagy kéne megkérdezni,hogy mit jelent ez a szó.


Én is próbáltam most rákeresni de semmi érdemlegeset nem találtam.


Nem lehet,hogy a kennelben lévő egyik kutyának a neve?

Vagy passz.


Hülyeség ezért megtagadni egy kölyköt tőled.


Keress másik tenyésztőt.

2019. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom. A weboldalukon néztem a feltett kutyáikat, de egyiknek sem ez a neve. Pedig még az "emlékeinkben" résznél is fel vannak sorolva az ott született kutyák.
2019. jún. 13. 19:21
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fajtából?
2019. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ja amúgy köszi, hogy megpróbáltál utánanézni.


Természetesen több kennelnél is érdeklődöm még, de egy kicsit szíven ütött ez a dolog és gondoltam nem ártana utánanézni, hátha más is tesztelni fog ezzel.

2019. jún. 13. 19:23
 6/14 A kérdező kommentje:
4/5: Border collie.
2019. jún. 13. 19:23
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Lehet esetleg vmi alapító kan vagy szuka /nemét nem tudom megítélni :D /


Akkor is hülyeségnek tartom ilyeneket kérdezni.


Inkább az lenne fontos hová kerül,mik a céljaid vele, van e kutyás tapasztalatod, mennyit foglalkoznál vele,mennyire ismered a fajtát stb stb ezer meg egy fontosabb kérdés alapján kéne gazdit választani nem pedig,hogy nem tudod ki az a Taff.


Szeretnék egy kutyát és a tenyésztő kérdezi ki volt Buksi? nem tudom rá a választ akkor nem vagyok alkalmas az adott fajta tartására? Ez totál elme baj :D


Én a helyedbe írnék a tenyésztőnek és megkérdezném :D

2019. jún. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Ő esetleg? Tudom, nincs sok infó róla, de ez egy 79-es születésű kutya, ha felragisztrálták, akkor biztosan jó tenyész/munka/kiállítási kutya volt

[link]


Ha magyar kennelről van szó, esetleg az ötös választ olvasd el

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1530865-mely..


Sajnos nem vagyok valami profi kutató , se munkakutyás de hátha ez segít. Tényleg az lenne a legjobb ha megkérdeznéd - mégha régebbi ügy is már

2019. jún. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mawlch Taff. Aha, ő lesz az! :o Köszi szépen.
2019. jún. 13. 20:18
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Ó örülök hogy segíthettem bár ezen én is meglepődtem :D
2019. jún. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!