Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel eteted a kutyád?

Mivel eteted a kutyád?

Figyelt kérdés
Márkát is írj kérlek, ha táppal :)
2019. jún. 18. 10:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
67%

Orijen 6 fish, mellette lazacolaj, gyogynoveny-keverek, zoldkagylo por.

Napi 2x eszik, ket eves chow-chow.

2019. jún. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
nyersen.
2019. jún. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Brit Premium Adult Small breed
2019. jún. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Brit premium by nature adult xl
2019. jún. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Természetes módon etetem.Nem táppal.Hússal, mert a kutyának az a jó.Húsok sülve, főve, nyersen.Főtt zöldségekkel.Táp csak változatosság miatt, Brit Care. Hosszú életűek, egészségesek.8 kutya.Télen kiegészítők,vagy idős kutyának is.Vitaminok, ásványi anyagok.Mivel a Brit Care amit adok gabonamentes, ezért heti kétszer kb.fél kg teljes kiőrlésű kenyérszeleteket Omega 3 halolajba mártva szétosztok nekik.
2019. jún. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Amúgy szerintem megjegyzem a kutya élete nem feltétlenül függ attól, hogy mit eszik.

Gyerekként befogadtunk egy keverék kutyát, kb fél évesen. Egész életében bármit csináltunk a kutyaszalámin kívül nem evett meg semmit. De tényleg semmit.

Konzerves tápok, száraztáp, házikoszt, otthon főtt hús, stb semmit....Ha 2 napig nem adtunk neki utána se.. Úgyhogy kutyaszalámin élt nálunk 19!!! évet. Majdnen 20 körül volt mikor makk egészségesen, teljes fogazattal egyik reggel elaludt és nem kelt fel tavaly télen.

Szóval etethetik a kutyákat 40 ezres tápokkal, nem biztos hogy sok múlik rajta.

Szintén volt egy szaporítótól mentett ónémet juhászunk, aki már alapból betegesen került hozzánk, csípőficamosan ilyesmi.. Na ő az ellentetje volt, mindent megevett. A malacok moslékos vödrét is kinyalta 😂 Nagy testű szép kutya volt amúgy, betegessége ellenére is 12 évet élt nálunk szintén tavaly hunyt el.


Most saját kutyám van és szégyenemre bolti tápokkal etetetem, nem Amerikából rendelt szupermenükkel, Pedigré Junior a legmárkásabb amit kap. Na jöhet a lepontozás.

Itt úgyis az válaszol csak kb aki szerint a Royal Canin is egy aljadék, szóval mivel feltételezem csak egy hobbi tartó vagy ne innen indulj ki.

2019. jún. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Markus Mühle hidegen sajtolt táppal.

És húslevessel(csirke aprólék vagy sertés, tehát amit mi is veszünk, répával, zellerrel, édesburgonyával összefőzve).

Néha(3havonta amikor megfürdetem, engesztelésnek) kap egy kiskonzervet(400grammos, Happy Dog színhús konzerv, lazacos).

2019. jún. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%

6#

Itt mindenki milliomos látod :D kíváncsi lennék a valóságban tényleg így van e.

Nálunk azt eszik amit mi. Ha nem akkor kotyvasztok nekik kutya tésztából levest vagy a legolcsóbb konzervből. Így is több 10 évesek a mostaniak.

2019. jún. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
74%

Kedves 8-as!

Ha valakinek nincs egy kutyara penze, az ne tartson.. nem abbol all, hogy szep, aranyos, liheg. Etetni, itatni, az orvosi ellatasat, ha szukseges, finanszirozni kell, sot, nem csak penz, de rengeteg ido is. Napi setak, jatekok, esetleg kutyasuli.

Hatalmas felelosseg es sok penz egy egeszseges, lelkileg is ep kutya tartasa. Sajnalom, hogy sokaknak nincs ennyi esze, hogy fel tudja merni ezeket, mielott megvenne egy allatot!

2019. jún. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nyílván foglalkozni kell egy kutyával én nem ezt mondtam hogy nem.
2019. jún. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!