Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyam hereje es vegbelnyilasa...

Kutyam hereje es vegbelnyilasa kozt duzzanat szeruseg normalis?

Figyelt kérdés
Kb feltajon a ketto kozott van egy duzzanat szeruseg csak nem tudom hogy az eddig is ottvolte es normalis e hogy az ottvan?
2019. jún. 19. 01:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
nem a bűzmirigy?
2019. jún. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Nézesd meg, lehet, hogy daganat
2019. jún. 19. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Hogy lenne már normális? Ha a te seggeden nő ki valami, az normális?

Vidd őt orvoshoz!

2019. jún. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy nem tudom, hogy eddig ott volt e, mivel nem szoktam a kutyam segget fogdozni, de persze irogassad a baromsagaid. Nem irok ki inkabb tobbet ide kerdest.
2019. jún. 19. 07:21
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező: Van egy kis gond.


Válaszolók: Vidd orvoshoz!


Kérdező: Hüpp hüpp, de hát az túl sok erőfeszítés, és csúnyák is vagytok velem, hagyjatok békén!

2019. jún. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nemtudom, hol lattad leirva, hogy nem viszem orvoshoz? De igazad van nem fogom elvinni. Az orvost fogom kihivni hozzank. De persze azert idejottel okoskodni hatha rohog rajtad 1-2 ember, ami az unalmas szar eletedben mar egy kis boldogsagot jelent.
2019. jún. 19. 07:55
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

Kikérem magamnak! Hol írtam baromságot?

Rávezettelek, hogy nem normális. Sőt, voltam olyan rendes, hogy még arra is rávezettelek, amit nem is kérdeztél. Tudod, hogy a te seggeden sem normális, ha duzzanat keletkezik rajta. Mert én ilyen segítőkész, és emberbarát vagyok, igen.


Az orvost hívod ki, hogy jöjjön házhoz? Talán nincs rendelője? Vagy vigye őfelségéhez az egész rendelőt, ha netán szükséges a duzzanatból például szövetmintát venni? Hát, nem vagy semmi!

2019. jún. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mivel jelenleg nem tudom bevinni, es nincs is a kozelben orvosi rendelo, ezert egyszerubb, ha kihivom, megnezi milyen sulyos a problema, aztan holnap mikor betudom vinni, akkor beviszem, ha, szukseges. De persze kotekedj csak, mashoz nem nagyon ertesz. Azt meg mar 2x elmondtam, hogy nem tudom, hogy most keletkezette mert nem szoktam fogdozni a kutyam segget, csak volt benne egy kullancs ezert atneztem az egesz testet, ekkora vettem eszre hogy van ott egy puhabb resz, ami akar meg termeszetesnek is tunhetne, de gondoltam megkerdezem, hatha esetleg az egy teljesen termeszetes dolog a kutyakon es akkor foloslegesen aggodom. Biztos nincs jobb dolgod, mint itt irni a baromsagokat, ahelyett, hogy kicsit hasznalnad az agyad.
2019. jún. 19. 09:05
 9/17 A kérdező kommentje:
Egyebkent mar fel is hivtam es kepzeld 10 ora kornyeken kitud jonni es nincs ezzel semmi problema, hogy nem tudom ma bevinni. Gondolom nem ingyen jon ki, de csodalom, hogy ezen te annyira meglepodsz, hogy az allatorvos hozhoz jon. Lehet te is kihivhatnad csak magadhoz.
2019. jún. 19. 09:07
 10/17 anonim ***** válasza:
34%
Ó, mifelénk nem jön házhoz, mert túl elfoglalt. Ha bajom van, magam megyek hozzá. :)
2019. jún. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!