Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakaparás ellen mit tehetnék?

Kutyakaparás ellen mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van 2 tacskóm akik mindenáron a szomszéd háza tövén akar kaparni.Mivel nincs a háza mögött betonjárda így tud is.Mit tudnék tenni hogy ne kaparjon ott?Elzárni csak végső esetben akarom.Tudom hogy az én feladatom megakadályozni de fogalmam sincs hogy miként.Gondoltam arra hogy esetleg betont cagy térkövet tennék /már ha én tehetek az ő fala mellé/esetleg valami hálót a földre,esetleg nincs valami szer ez ellen?
2019. jún. 19. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Beton...te feladatod megakadályozni, ez a szomszéd érdeke is..
2019. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Valami szagot éreznek ott.

Szerezz bontott téglát, és rakd le oda, talán az a legolcsóbb megoldás. A betonozás drágább. Bár semmi sem garantálja, hogy nem kezdenek el a beton alá kaparni, de az legalább a Te térfeleden lesz.

2019. jún. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen gondoltam betonra téglára esetleg fémhálóra is ,de nem köthet bele ha odarakom?Mert ő nem szándékozik semmit mondván máshol se mindenhol van.
2019. jún. 19. 14:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele! Mondd el, mi a terved, és beszéljétek meg, ő mihez járul hozzá, mihez nem. Lehet, neki is lesz ötlete.
2019. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele ő semmire nem hajlandó ..különben meg ugatnak is néha majd ahogy ment elfele ránézett a kuryára és elmormogott az orra alatt egy q....anyátokat..ezért kérdeztem hogy nem e beleköthet ha én odateszek bármit?
2019. jún. 19. 15:30
 6/10 anonim ***** válasza:
De nem neki kell megcsinálnia. Azt kell megkérdezned tőle, hogy te odatehetsz-e mondjuk betontéglákat a kaparás megakadályozása végett.
2019. jún. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Természetesen egyeztetnék vele,csak még keresem a megoldást.
2019. jún. 19. 15:36
 8/10 anonim ***** válasza:
De nem értem egészen. A szomszéd háza a telekhatár és azért nincs ott kerítés? Vagy hogy férnek hozzá a kutyák?
2019. jún. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, a telekhatáron áll a ház. A szomszédnak is érdeke, hogy megoldást találj, és ne kaparják szét neki a háza mögét a kutyák. Még egy dolgot tehetsz, húzol egy hevenyészett kerítést csirkehálóból a háza mögött kb. 1 méterrel a te telkeden, és akkor max az alatt kaparnak majd a kutyák.
2019. jún. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha meg a telekhatáron áll, akkor a te kerted felőli részen "azt csinálsz amit akarsz" és rakhatsz oda akár járdát is...
2019. jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!