Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen kutyus...

Szerintetek milyen kutyus való egy KÁJ mellé? (1éves)

Figyelt kérdés

2019. jún. 19. 17:45
 1/6 Mihago ***** válasza:
23%
Én csak a kutyákhoz értek, a szórejtvényekhez nem.
2019. jún. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Mihago: tudjuk, hogy a kutyákhoz sem.


Kérdező: jól szocializált a kutya, más kutyákkal jó a kapcsolata? Ha igen, akkor lehet tovább gondolkozhatunk, ha nem, akkor még ezeken kell javítani. Két kutya együttélésénél amúgy ajánlott két különböző nemű ivartalan hasonló habitusú kutyát tartani. Szóval legideálisabb lenne valamilyen másik pásztorkutya. Kuvasz, komondor, kaukázusi? Vagy esetleg egy másik káj?

2019. jún. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
káj=közép ázsiai juhász
2019. jún. 19. 18:11
 4/6 A kérdező kommentje:
igen jól szocializált más kutyákkal is kijön mindenkivel régebben vittük kutyafutatóba még a csivavál is elvolt és mindenki vele szeretett volna játszani :D (bocsi a helyesírási hibákért ha vannak)
2019. jún. 19. 18:12
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Én egy másik kájt vagy egy kuvaszt javasolnék. Én e kettő között vacilàlok, az én kájom most lesz 1 éves.
2019. jún. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekrofil :D
2019. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!