Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Így lehet utazni egyszerre...

Így lehet utazni egyszerre kettő kutyusnak?

Figyelt kérdés

Lesz egy kiskutyám a nyáron és vagy én tudnám elhozni busszal vagy apukám kollégája kamionnal amit nem nagyon szeretnék így én hozom el.

Tesóm elkisérne a tacsijával én pedig vinnék egy szállitóboxot és abban hoznám el a kölyköt

Ez így szabályos? A boxban lévő kölyöknek kell jegyet venni?


2019. jún. 20. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
A kisállat box (és benne a kisállat) tudomásom szerint csomagnak, kézipoggyásznak számít, és ezért nem kell neki jegyet venni, csak a külön utazó kutyusnak. És remélhetőleg így amiatt sem fognak szívózni veletek, hogy hivatalosan egynél több állat nem szállítható buszon.
2019. jún. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tesód ne vigye el a kutyát, ha mentek a kölyökért
2019. jún. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én eddig csak kutyabarát sofőrökkel találkoztam. Volt, hogy rajtunk kívül utazott még egy szájkosaras kutya, de nem szóltak semmit.

Akkor sem amikor csak a nyakában volt a szájkosár, akkor se amikor kilógott a feje a táskából mert kinőtte.


Azért arra készülj, hogy valószínűleg hányni fog az úton.

2019. jún. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, remélem megbüntetnek, vagy bеszаrik a kutya a buszba és lebаsznak miatta. Hahahaha xdd
2019. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg észre sem fogja venni a dobozban a kicsit. Neki nem is kell jegy, csak amelyik "lábon" jön. Szóval a nagynak kell póráz, szájkosár + jegy. Én utaztam már egyszerre 2 kutyával, még a szájkosarat sem nézték. Jegyet vettem nekik és kész. Mindkettő kistestű.
2019. jún. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!