Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi van a kutyammal?

Mi van a kutyammal?

Figyelt kérdés
Mar 3 napja piros a szeme alja. Azota mar nem. Viszont most egyszerűen nem tud ugatni mert ha ugat akkor egy nyuszito hangot ad ki, vagy ha meg akarjuk simogatni... Ezenkivul allandoan bejon a hazba. Ezt úgy x kepzeljetek el hogy ahogy kinyitjuk az ajtot o togton szalad be kb minket fellokve. Aztan amikor kiakarjuk zavarni akkor meg csak bemegy az asztal ala es del oraig kell könyörögni neki h menjen ki. Nem tudjuk hogy mi van vele de enni is nehezen tud peldaul adtunk neki szalamit es nem tudja kinyitni a szajat hanem a nyelvevel probalja fel szedni...Nagyon aggodunk miatta foleg azert mert ez a 10.eve es o egyebkent fiu es boxer. Nagyon remelem hogy valaki tud nekem segiteni mert nagyon aggodom erte. Koszonom elore is.
2019. jún. 23. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Szóval napok óta szenved és az állatorvos fel sem merült bennetek. Inkább csak nézitek, hogy fájdalmai vannak.


Egyébként mit keres kint egy idős boxer? Ugye nem csak kinti kutya és kerti dísz?

2019. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Orvoshoz kell vinni, mert egyértelmű, hogy baj van. A bújkálás az asztal alatt különsen rossz jel, szenvedés, esetleg fájdalom jele, azelől "menekülne" szegény. Az evés hiánya nyilván előbb-utóbb krízist okoz önmagában is.

Mi nem tudunk segíteni, csak az orvos.

2019. jún. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Hogy pontosan mi lehet a baja, azt majd az orvos megállapítja.Főleg a "szájzár" lehet komoly.Egyszóval ne itt várd a megoldást, hanem irány az orvos a kutyával.
2019. jún. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Igazan erdekes, valoban.

Veletlen se hivjatok fel az allatorvost! Es az, hogy elvigyetek...fel se meruljon!!!! Nem szabad! Meg megbizhato tanacsokat ad!

Szerintem kerdezgess gyakorin vagy facen, ott ugy hallottam josolni is tudnak az emberek illetve egyszer azt is hallottam, hogy egyesek spiritualis(fantom) gerinc mutetet is vegeznek.

2019. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

Szájzára van. Vidd el állatorvoshoz minél hamarabb. Ad neki injekciót és pár nap múlva jobban lesz, Addig pedig folyékony kajával etesd.

A miénknek is volt (igaz, mi nem vártunk 3 napot vele, hogy orvoshoz vigyük) és rendbe jött. A későbbiekben viszont újra előjöhet neki. Akkor már ne várjatok 3 napot a nagy aggodalomban az orvoshoz menéssel.

2019. jún. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!