Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan webshopra vagy rendelős...

Olyan webshopra vagy rendelős üzletre lenne szükségem, ami Hajdú-Biharban szállít ki nagy mennyiségben állateledelt, de nem a prémium kategóriát? Fontos.

Figyelt kérdés

Elmegy egy hónapban 20-40 kg kutyatáp.

Kocsim nincs, Debrecentől 15 km-re lakom.

Egy ismerőssel hozattam pár hónapja, de kínos is volt megkérni, meg pénzt is kért érte, meg már amúgy sem találkoztunk egy ideje.

Más ismerőst nem tudok megkérni, szóval ez nem opció.


Télen rátaláltam az Auchan oldalán a webshopra, és akkor rendeltem 120 kg-t.

Nagyon örültem, mert a saját márkás tápjuk olcsó, és a kutyáknak nagyon ízlett. Nem tudom őket 10000 ft-ossal etetni amúgy sem, de ezt meg még szerették is. (Volt már olyan gagyi táp, amit állateledelestől vettem, és nem voltak hajlandóak megenni.)

Nem ragaszkodom az Auchanhoz, de más nincs.


Illetve már ez sincs, mert március óta azt írja ki a honlap az állateledelre, hogy online nem rendelhető. Azóta levelezek velük, mindig válaszolnak, rendszerhiba, nem tudják beállítani, nem megoldható, mert akkor instabil lenne a webshop, stb.


A Tesco beindult Debrecenben, de Debrecen mellé már nem hoz semmit. Pedig szerintem közelebb lakom, mint Józsa, vagy sok külterületi rész, de hát közigazgatásilag nem Debrecen.


Próbáltam már neten keresgélni, de nem találtam semmit, ami szóba jöhet. Ha valaki tud ilyet, ne tartsa magában!

Köszönöm! :)


2019. jún. 24. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az eledelporta szállít ki 40kg-ig nézz szét rajta persze vannak drága kaják is ott. Országosan szállít. Hol laksz? Én is Debrecentől 15km-re lakom :D lehet ugyan ott :D
2019. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

20-40 kiló az azért nem akkora nagy mennyiség. Én két havit rendelek egyszerre az 30 kiló, sima futárszolgálat kihozza.


Nálad inkább az ár ami kérdéses, mennyi az a kiló ár, ami belefér neked? Akkor esetleg tudunk ajánlani konkrét helyet, ahonnan tudsz rendelni.

2019. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Zoopluson és hasonló eledeles oldalon is vannak olcsóbb márkák, érdemes őket átnyálazni, hogy milyen az összetételük, találsz-e olyat, ami àrérték arányban megfelel.
2019. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

20-40 kg nem sok? Az nekem 2 honapra 40-80 kg, te meg 30at rendelsz.

Hat szerintem ez rengeteg.


A konkret helyet mar leirhattad volna.


Zooplust neztem, 3x-5xennyibe kerul, mint az auchan volt.

2019. jún. 25. 07:46
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Őszintén nem tudom mit vársz? A zoopluson vannak tápol, amit már 400 ft/kg áron meg tudsz venni, ingyenes szállítással. Ettől olcsóbban már mit akarsz, de komolyan? Ja, tudom, eddig 100-200 ftos szar táppal etetted a kutyáid, de elmondom, hogy akkor már mindegy lenne, ha kiszórnál nekik egy marék kukoricát, mert kb más sincs az olyan tápokban, csak gabona, kukorica meg ízfokozók.


Ha ennyire nincs pénzed normálisan ellátni a kutyáid, akkor minek kellettek? Mindenki addig nyújtózkodjon, amíg a takarója elér. A tied már rövid ehhez, úgy látom ;) .


De az is megér egy misét, hogy ismerősöd hozott neked tápot és még pénzt is kért a benzinbe, hát milyen ember az ilyen, borzasztó, miért nem volt képes a te hülyeségedet finanszírozni. Szörnyű. Minden olcsón kellene, igaz? Hát ez nem így működik. Ha nincs pénzed, nem kell kutya.

2019. jún. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
zooplus, petissimo, tápfutár, stb. a net tele van olyan webshopokkal, amik mindenféle árkategóriában országszerte szállítanak.
2019. jún. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ötödik, elmehetsz te a ...


A kutyáimnak igen jó dolguk van, sok ember nincs úgy elkényeztetve kaja-téren, ahogy ők.

mindössze csak nagytestűek, ennyi.

Lehet nálad is rosszabb dolga van a kutyának, az ilyenek szoktak itt okoskodni.


Barátok régebben sokk mindent hazahoztak, mikor szintén nem volt kocsi, én mindig mindenkinek felajánlom, hogy kifizetem, mert rohadtul nem várom el, hogy ingyen csinálják, azazhogy nincs is ingyen, hiszen ők fizetnek érte tankolásnál. És nem akarom, hogy az én kérésem nekik pénzbe kerüljön, szóval ez ALAP.

De egyrészt mikor valaki itt lakik a szomszéd utcában, és az adott boltban futunk össze, majd közli, hogy mennyiért hozza el, ne haragudj, de ez igen kínos. Mindezt úgy, hogy ha egy szót sem szól a pénzről, én akkor is odadugtam volna a műszerfalba, igen, papírpénzt, és még egy doboz csokit is küldtem a gyereknek.

Szóval elmehetsz ismét csak a bús ...-ba az idiótaságoddal, személyeskedsz, de nem is ismersz.


Igen, a táp kb 2000 Ft-ra jön ki, ami egy jó ár, tekintve, hogy bejött nekik, de erre külön ki is tértem a hozzád hasonló okosok miatt, és leírtam, hogy nem esznek meg mindent. Emellett pedig sok egyebet is kapnak, nem ezen élnek, de nyilván túl nagy elvárás volt, hogy gondolkozz is, mielőtt ostobaságokat írsz.


Visszatérve a pénzre, tudod, ha ismerősnek minden hónapban fizetek, az egy év alatt már jelentős összeg, amiből megint csak kijönne 30-50 kg kutyakaja, ami nem kevés.

De ha webshop hozza, akkor ebből a pénzből ténylegesen tudok kutyakaját venni, hiszen a szállítás ekkora megrendelésnél már ingyenes. De minek magyarázom, a kanapéról osztod az észt, miközben valószínüleg te vagy a világ legspúrabb embere, és tizedannyit nem költesz a kutyádra, mint én teszem. Idejössz másoknak beszólogatni, és ennyi örömöd van az életben, hát csináld. De azok szokták így kiélni magukat, akiknek otthon nincs szavuk. Gratulálok, igazán kedves és segítőkész ember vagy, büszke lehetsz magadra!

2019. jún. 25. 18:52
 8/10 A kérdező kommentje:

#6, köszi, de ezeket egyből kidobja a kereső, mindet végignéztem már, nem tartanak minden árkategóriát, ezek jellemzően extra drága tápok.


pl. régebben, mikor volt kocsi, nem is kellett betárazni, hanem rendesen bevásárlásnál megvettük, aldis, lidl-s tápokat is szerették, az is teljesen jó árban van, és nem egy "Floki" minőség.

2019. jún. 25. 18:59
 9/10 A kérdező kommentje:

Azt akartam ezzel mondani, hogy ilyesmikre gondolok, de Aldinak, Lidlnek sajnos egyáltalán nincs házhozszállítása.


Amúgy most ránéztem azért mégis az általad ajánlottakra, azt írja, 2500 Ft-tól. Rákattintok, a 15 kg-s máris 9000 Ft.

Aztán ránéztem a másikra, a petissimora, közben át kellett kattintanom másik lapra, mert üzenetet kaptam. A lényeg: a petissimonak fent a kis fülén eleve ez a szöveg szerepel: "Prémium kutyatáp, macskatáp".

2019. jún. 25. 19:01
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, oldakon át dühöngsz, de valaki korábban megkérdezte, hogy mi az, ami belefér neked, arra nem sikerült válaszolni...

Mondj egy limitet, hogy mi az a kilós ár, ami belefér neked. Az eredeti kérdésben csak az szerepelt, hogy nem tudod őket drágával etetni, ez ok. Most a legutóbbi kommentedben, ha jól számolom, már a 600 Ft/kg-os árat sokallod, ami halkan jegyzem meg, nem túl sok. De rendben. Ha a 600 Ft/kg sok, akkor mi az, ami neked belefér? Mondj konkrét számot, anélkül nem tudunk segíteni.

2019. jún. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!