Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Babzsákfotel kutyáknak?

Babzsákfotel kutyáknak?

Figyelt kérdés
Egy törpe schnauzerem van és neki szeretnék egy babzsákfotelt venni mert már elegem van hogy állandóan belemászik az enyémbe. :)És amugy is elhasználódott az elozzo fekhelye ugyhogy nem artana beszerezni neki egy ujat. Nem volt még babzsákja. Több oldalon is néztem már ilyen 60x40es babzsákokat (kb 25cm) magassággal. Ez nekünk pont megfelelne. Van akinek van tapasztalata ezugyben hogy melyik markatol erdemes rendelni? Esetleg mennyire szereti a kutyusa a babzsakot?
2019. jún. 25. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk a gyerekek régi babzsákját sajátította ki az egyik kutya. Márkát nem tudom (mi egy német használatban vettük), de a kutya imádja :)
2019. jún. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a cicáinknak van gyerekbabzsákja, praktiker kiárusításon láttuk meg, gondoltuk megéri a pár ezret, mint fekvőhely. Ugyanis a külseje amolyan orkános(síoverál, pufi dzseki) anyag, lemosható, nem tapad rá a szőr se. Életem legjobb befektetése lett.:D Imádják, jól beletudnak kuckózni.

Ha elhasználódik, csak ilyet fogunk venni legközelebb is.

Szóval abszolút ajánlom!

Csaka nagyon figyelj, hogy vastag anyagú legyen maga a huzat, körmeivel ne tudja kiszakítani a kutyus.:)

2019. jún. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi mindkettotoknek :)
2019. jún. 25. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!