Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak rettenetes hangoka...

Annregin kérdése:

A kutyámnak rettenetes hangokat ad ki a gyomra. Milyen betegsége lehet?

Figyelt kérdés
Habos hasmenése és hányása van. Emellet a füleit is vakarja, az egyik füle már sötét rózsaszín belülről. Azt nem tudom, hogy attól ilyen-e, hogy vakarta. A közérzetével nincs gond, mert ugyan úgy üdvözölt reggel, meg játékos. Nem engedhetem be a lakásba, mert ott hányna/kakálna szét mindent. Meghasad a szívem, amikor be akar jönni és "jó kutya leszek" kifelyezéssel az arcán néz rám. Hogyan kezeljem? Van állatorvos közöttetek, aki találkozott már hasonlóval?

2019. jún. 29. 11:37
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

Remélem, téged sem visznek orvoshoz, akkor se ha kif@sod a beledet, te állatkínzó. Ennyire sóher vagy, hogy inkább egy állatorvos tanulóhoz viszed el nagy nehezen? "Jajj nem engedhetlek be kicsim, mert összepiszkolod a lakást, haljál meg szépen kint egyedül."


Ne tarts kutyát (se).

2019. jún. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy valamiféle allergiája lehetett, ma teljesen felépült, a fülét sem vakarja már.
2019. jún. 30. 14:04
 13/13 anonim válasza:
100%
Ne hazudnál legalább. Az én macskám is allergiás, még sosem vártam meg, hogy hasmenésig fajuljon az allergizálása, de még így sem jött soha rendbe egy fél nap alatt az antihisztamintól, hiába vittem rögtön orvoshoz. Ha a te kutyád már hányás-hasmenésig jutott az allergia miatt, az nem kicsit volt elhanyagolva, mert először mindig "csak" vakarózik, de azt is napokig. Kizárt, hogy ne vedd észre, hacsak olyan nagy ívben nem szarsz az állatra, hogy csak van melletted, de akkor meg ne tartsál kutyát (se).
2019. jún. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!