Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák milyen fagyit ehetnek...

A kutyák milyen fagyit ehetnek ha ehetnek?

Figyelt kérdés
Mostanság egyre többször látom hogy Instán és egyéb oldalakon az ebekkel fagyit etetnek. Arra vagyok kíváncsi hogy csak ilyen vagy olyan fajtát lehet enniük vagy akármilyet. FÉLREÉRTÉS NE ESSÉK! NEM AKAROM ÉS FOGOM ETETNI A KUTYÁMAT FAGYIVAL csak furdal a kíváncsiság.

2019. júl. 3. 18:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%
Én jégkockát szoktam adni neki néha azt hurcolja meg nyalogatja.
2019. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%
Csoki és édesítőszer kilőve, amúgy én még nem adtam fagyit a kutyámnak, de jégkockát szeret nyalogatni a hőségben. Nem kapja be egyben, de tetszik neki az is, hogy csúszkál, és nem marad egy helyben, szóval játék is egyben.
2019. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
82%
Mi legtobbszor otthon szoktunk fagyasztott gyumolcsokbol fagyit csinalni :) abbol mindig kaphat egy keveset a kutyus is
2019. júl. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
86%
Édesítőszerekkel meg cukorra teli boltit semmiképp se, de otthon három lépésben csinálhatsz natúr joghurtból. Én úgy szoktam, hogy fogom a joghurtot, beledarabolok virslit, főtt husit vagy ami éppen van, beleszúrok pálcikát (ez lehet ilyen jutalomfalat rúd is, vagy fogtisztító stb) és bevágom a fagyasztóba. Imádja.
2019. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
67%
Az utolsó kanál mindig az övé mindenféle fagyiból. Eddig baja nem lett.
2019. júl. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!