Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatréner szertnék lenni...

Kutyatréner szertnék lenni hogyan kezdjem, hol lehet ezt megtanulni, mennyibe kerül, mennyideig tar?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Legyen kutyád. Járj vele iskolába. Ismerd meg a kiképzést. Vannak tanfolyamok is, de valódi tanulás az eltelt évek alatt összeszedett tapasztalattal lesz.
2010. júl. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kedves Leendő Kutyatréner!

Örülök, hogy kutyatréner szeretnél lenni, igen, ez megtanulható, ha akarod, én is megtaníthatlak. Az ár pedig mindig változó, de az általános ár 95 000 Ft+áfa/fő szokott lenni. 18 év felettinek kell, hogy legyél, és hogy legyen saját kutyád. Kell még középiskolai végzettség is.

Üdv: Dr. Varga Izabella {állatorvos és kutyatréner}

2010. júl. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Szia dr. Varga Izabella !!

Szeretném kitanulni a kutyatréner szakmát és szeretném a segítségedet kérni leírod hogy pontosan ezt hogyan gondoltad! De sajnos még csak 17 éves vagyok és az érettségiig van még 2 évem de aztán szeretnék bele vágni!

2010. júl. 10. 12:10
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát ebbe nem hinném hogy nagyon gyorsan bele lehet tanulni , persze ha van hozzá egy kis érzéked akkor gyorsabban fog menni.
2010. júl. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kedves Leendő Kutyatréner!

Mivel 17 éves vagy, ezért várni kell még, hogy betöltsd a 18 életévedet. Ezután 1 teljes évet tölthetsz velem, vagy ahova mész. Gyakorlatra nagyon szívesen várlak! Általában 200 órát alatt megismered a kutyatrénerséget, amik 14 témakörre osztódik. Többet azért nem mondok, mert 1 év alatt sok minden változhat. Te is meggondolhatod magad.

Üdv: Dr.Varga Izabella {állatorvos és kutyatréner}

2010. júl. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves Dr Varga Izabella !!

Én ugyérzem hogy ez már nem fog változni egy év alatt mert régóta ez szeretnék lenni és örülnék ha lenne valaki leginkább a szakmában jártas aki eltudja nekem mesélni hogy bővebben mi is ez,tapasztalotak, élményeket stb..

2010. júl. 10. 15:05
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves Leendő Kutyatréner!

Ha ez a válaszod, akkor én szívesen segíthetek, és bevezetlek a kuytatrénerek rejtelmeibe. 2011 nyarán lenne nekem jó, mert veszek ki, akkor szabadságot. Meglátjuk, hogy alakul.

Üdv: Dr.Varga Izabella {állatorvos és kutyatréner}

2010. júl. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves Dr. Varga Izabella

Te merre laksz/dolgozol mert én debreceni vagyok és nem igazán tehetem meg hogy elköltözzek valahova. Egy nyár (3 hónap)alatt ezt ellehet sajátítani. Mert én még aztán 2 évet tanulok szakmát. Lehet hogy most egy kicsit úgy tűnik mintha nem érdekelne de igen érdekel de előbb leszertnék érettségizni (2 év) majd a szakmát amit most tanulok (2 év). Ezután tudnék teljesen erre koncentrálni és minden időmet erre fordítanám de most egyelőre ezek vannek. De ha nyáron lehet akkor megpróbálnám. Júniúsban már 18 leszek.

2010. júl. 10. 16:22
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én Budapesten lakom, és itt van egy magánrendelőm, de Debrecenben nincsen magánrendelőm, és járatos sem vagyok. Nem tudom, hogy fogjuk megoldani! Írtad, hogy más szakmát szeretnél elvégezni, de nem tudtam annyira kibogozni. Jó lenne, ha eldöntenéd, és végül választanál. Egy sima értségi is elég a kutyatrénerhez.

Üdv: Dr. Varga Izabella {állatorvos és kutyatréner}

2010. júl. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Akiteki ***** válasza:

Huba!! 95 ezerért én is megtanítalak!

Dr. nélküli sokkutyát kiképzett gazda!

De ha elmész egy kutyaiskolába, annak több értelem van, mintha a neten doktoroskodó valaki lehúz egy vagyonnal.

2010. júl. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!