Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit prémium, Happy dog royal...

Brit prémium, Happy dog royal Canin vagy eukanuba?

Figyelt kérdés

Egy 2 éves kis-közepes testű ivartalanított kan kutyusnak lenne.


Melyik a jobb?

Fit activebol van neki otthon egy halas és egy marhas táp de a halas tapot jobban megeszi. Eddig bellosan-t evett majd friskist és most jelenleg fit activet eszik de szeretnék neki jobb tápot adni.



2019. júl. 8. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Brit care-re szavaznék. Bellosant, illetve fit active marhásat hanyagold a jövőben.


Jót akarsza kutyának Brit care 2x 12kg zsák és 1030Ft/kg szerintem ez a legalja ami még adható.

2019. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is azon gondolkodtam sokáig de viszont mivel ő enné egyedül egy 10 kg táp 2 hónapig is eltarthat így drágább tápot is vennék neki csak nem tudom hogy melyiket
2019. júl. 8. 10:34
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Rengeteg minőségi táp van, pl: Acana, Orijen, N&D, Josera stb.


Kis zacsikkal kezd akkor, hogy a kutyusodnak melyik válik be. Melyiket eszi szívesen, melyiktől jó a széklete stb.

2019. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

A josera kb fit active szinten van.

Brit Care ből van halas, ha azt szereti. Az egész tápcsalád hypoallergén, egyikkel sem lőhetsz mellé.

2019. júl. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Royalt semmiképp, Happy Dog sem túl jó. Én is a Brit Carere szavazok, kicsit drágább, mint a Premium, de minőségi. Nekem egy mindenre allergiás érzékeny kutyám eszi, semmi baja azóta.
2019. júl. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Rendben akkor brit care


De nem értem sokan nem ajánlják a royalt de miért? A gabona tartalma miatt vagy miért?

2019. júl. 8. 15:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert technikailag gabona és kukorica aranyárban. A normál, közepes testű kutyáknak készült tápjukban például az első három összetevő kukorica, kukoricaliszt, búzaliszt. (Bár érdekes, ezt konkrétan a royal honlapjáról szedtem, egy 2016-os angol tápértékelő cikkben az összetevők ugyanerre a tápra vonatkozóan dehidratált baromfifehérjével kezdődnek...)
2019. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nálunk most volt csibe elhullás, kb. 8000 darab, leálltak a ventilátorok. Szombattól a dögök ott voltak keddig.. Akkor jött a dögös autó ünnep miatt. Mondom mi lesz sorsuk, felvolt fújódva mindenféle színük volt, kérdezem hogy el lesznek égetve? Azt mondja á de hogy fel lesznek dolgozva és megy a kutyatápba. Jót nevet az illető, azt mondja valaki még meg is kóstolja hogy ez minőségi kutyatáp.. Na ennyit a kutyatápokról.. Vitamin.. Házikosztnál szegény blöki nem eszik jobbat!
2022. okt. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!