Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta vagy fajták...

Milyen fajta vagy fajták keveréke lehet ez a kiskutya?

Figyelt kérdés

Múlt héten Ausztriában (Alpok) voltam kirándulni a hegyekben. Az erdő szélén találtam egy kiskutyát. Próbáltam menhelyekre beadni de ha jól értettem mindegyik tele volt. Mivel nem tudtam sokáig maradni és nem is nagyon beszélek németül hazahoztam a kutyát. Tegnap a barátom megkérdezte hogy milyen fajta. És mivel nem tudtam rá válaszolni gondoltam megkérdezem hátha ti talán láttok benne valamit. :)

[link]


2010. júl. 10. 14:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
német juhász-husky keverék vagy az is lehet hogy egy kis farkas de inkább farkas féle
2010. júl. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem német juhász...esetleg valami husky keverék lehet,de mindenképp farkasféle.
2010. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%
kaukázusi keverék,medve ölö,vagy valami nagy hegyi kutya keverék lehet de biztos nem 100% os kutya valami keverék de leginkább valami kaukázusi és hegyi farkas keverék lehet!remélem segítettem
2010. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem 100% kutya? :O Lehet hogy egy farkas kölyök?
2010. júl. 10. 14:41
 5/18 anonim válasza:
Hát én szerintem valami Farkas vér vonalú, nagyon hasónlit. Ez a véleményem.
2010. júl. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
47%
Hát ha nem is tiszta fajta de közel jár a farkas vérhez.
2010. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
De cuki :) xD
2010. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%

Második vagyok.

Mindenképp van benne farkasvér,mert első pillantásra azonnal látni a pofijáról,hogy van benne farkas:)

2010. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Most félnem kéne? :P Van rá esély hogy pár hónap múlva álmomban széttép?
2010. júl. 10. 14:49
 10/18 anonim ***** válasza:

szerintem nincs benne farkasvér. sok olyan kutyafajta van ami szinben, testfelépítésben hasonlít a farkasra, és ezeknek a keverékei sokszor még inkább, de nem hinném hogy a kutyádban folydogál farkasvér.

én inkább az eurázsiai kutyára tippelnék mint felmenő itt egy pár kép kölykökről:

[link]


[link]


egy farkaskölyöknek nem ilyen mackós a felépítése:

[link]


[link]

2010. júl. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!