Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám már nem szereti a...

A kutyám már nem szereti a tápot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Markus Mühle kutyatápot vettem neki, első alkalommal. Először ízlett neki, de egy hónap után már nem akarja megenni. Mindig bekeverem vmihez, hogy fogyjon el, de mi legyen? Én azt hittem ez lesz a tökéletes tápunk. Már annyit kipróbáltunk.

2019. júl. 11. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Tápot kell váltani, ennyi.
2019. júl. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Túleteted, azért válogat.
2019. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem etetem túl. Csak érzékeny a gyomra és sok féle táp van, ami nem esik jól neki(morog a hasa, hasmenés, vakarózás, hányás, puffadt has). De azt hittem ez bejön, mert olyan szuper dolgok vannak benne.
2019. júl. 11. 20:36
 4/7 anonim ***** válasza:
korog a hasa esetleg :D
2019. júl. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom miért van az első leszavazva pedig igaza van. A mi kutyáink egyáltalán nem eszik meg a száraztápot max pár falat így felesleges megvenni egy zsákkal. A macska tápot viszont imádják. Keverd másba ahogy csinálod vagy keress másikat ez van sajna megunta. A kutya macska ilyen.
2019. júl. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

"Csak érzékeny a gyomra és sok féle táp van, ami nem esik jól neki(morog a hasa, hasmenés, vakarózás, hányás, puffadt has)"

Keress érzékeny gyomrú kutyának való tápot.

Mennyi idős a kutyád?

2019. júl. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
10 éves. Ivartalan. Keverék, 16kiló.
2019. júl. 12. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!