Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » B. A. R. F 10 hónapos amstaff...

B. A. R. F 10 hónapos amstaff keverék kan kutyusom 6 hónapja van nálunk . Mióta velünk 7 napból legalább 3 nap olyan hogy nagyon megy a hasa . Mindenféle tápot kipróbáltunk . Mit tehetnék hogy normális legyen a széklete?

Figyelt kérdés
Megkérnélek titeket csak olyan írjon akinek van benne tapasztalata . B.A.R.F etetés megoldás lehetne erre a problémára? A csirkére tuti allergiás mert az elején a csirkés táptól hullott nagyon a szőre és a doki is mondta hogy ez allergia . Utána olvastam sokat ennek a nyers életmódnak és eléggé meg győzött . Márcsak tapasztalatok és olyanok vélemenye érdekelne akik ugyanebben vagy hasonló cipőben járnak mint én .

2019. júl. 12. 19:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lehet. Lehet hogy nem. Próbáld meg, minden kutya más.
2019. júl. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Amstaffom van,nyersen etetem mindig. A marhacsonttol normalis a szeklete. Ne a kutyaknak valo barf boltokban vasarolj,mert szok romlott husokat arulnak. ( Tapasztaltam tobbszor is,h budos volt a hus. Ugyanolyat vettem hentesnel elotte. Nem ette meg a fanni barfboltjabol a kajat. Pedig utcakutyam volt. A kajamaradekot pedig kiszedte a kukabol. Ez jellemzi,hogy milyen romlott kajaik vannak a kutya barf boltoknak.


Gyorsan epul minden serulese.

2019. júl. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Először csináltass egy széklet vizsgálatot, amikor hasmenése van.
2019. júl. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ mindenkinek !!!

A 2. Válaszolónak meg főleg és neked tennék fel meg egy kerdést. Hallottam azt is hogy az a kutya aki allergiás tüneteket produkált csirkés tápra . Az a barfos etetés során ha nyersen kapta mégsem volt semmi baja . Ez igaz lehet vagy csak mendemonda ? Mert ha van valóság alapja akkor nrm nyúl hussal kezdeném a barfot hanem csirkével mert a könyv szerint az első kettő húsnak vagy a csirkének vagy a nyul húsnak kell lennie .

2019. júl. 12. 19:45
 5/17 anonim ***** válasza:
30%

Ha allergiás a csirkére akkor minden formában allergiás rá.


Felesleges ezt a barfos fost nyomni,baromi drága hosszú távon,sokkal több macera,és olyan büdöset fog xarni tőle hogy elájulsz.


Főzz neki rizst és valami húst pár napig és el fog múlni a hasmenése.

2019. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Olvasd már vegig a kérdésemet meg amit mellé írtam .. bármit adhatok neki 1 héten legalább 3 szor fosik ..hiába ugyanazt kapja 1 heten keresztül . Arrol a "fosról " meg végig olvastam 40 oldalt meh megnéztem több órányi videót és eléggé meg gyözött ..nem akarok kaviárt adni a kutyámnak de kiszeretnék próbálni mindent amitől változhat a dolog mert nekem sem lenne túl kellemes ha az egy hétből végig fosnék 3 napot ha normálisan táplálkozom ...
2019. júl. 12. 21:13
 7/17 A kérdező kommentje:
De le írtam olyan írjon aki lnek van tapasztalata ebben nem.olyan aki fikázza ..és azt sem tudja merre van arccal . Menjél inkább főzz a kutyusodnak egy kis rízst biztos éhes :)
2019. júl. 12. 21:16
 8/17 anonim ***** válasza:
36%

A rizs és sovány hús diéta fosásra való ba:zd..


Nem mondtam egy szóval se hogy az én kutyám azt eszik. Jár a taps. Segítsen neked a halál. A fo_sos kutyádnak meg adj egy fél széntablettát.

2019. júl. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Te kis szövegértés huszár :D ...

Mindent próbáltam.már és még mindig a kèrdés és a téma is az hogy az aki BARFOZIK !!!!!annak mi a véleménye és aki BARFOZIK attól szerettem volna kérdezni .. menjél légyszíves aludni , mert nagyon álmos lehetsz ha nem bírod értelmezni azt amit elolvasol . Puszi

2019. júl. 12. 22:13
 10/17 anonim ***** válasza:
26%
Barfos macskám van szóval ülj a szádra. Gyász vagy. Nem kellett volna allergiás,és még kitudja milyen rejtett bélbetegségektől nyüzsgő "ócsó pitbúkutyát" szerezni akárhonnan csak mert az a menő.
2019. júl. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!