Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Staffordshire Terrier...

Amerikai Staffordshire Terrierem van, normális ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Két éves amstaffom van, igazság szerint az utóbbi időben kicsit elhanyagoltam, mivel szétment a hámja, így sétálni sem tudtunk menni. Pár napja kezdtem el foglalkozni vele újra, tanítgatom, és azt szeretném kérdezni, hogy ha leülök a földre, az normális, hogy nekem rohan, és harapdálná a kezemet, vagy erről le kell szoktatnom sürgősen? Amire én gondolok, hogy csak játszana. Ja, meg sétálok és nagyon ritkán felugrik és odakap a kezemhez, de semmi kárt nem tesz bennem. Nagyon szeleburdi.Köszönöm a válaszokat előre is. :)

2016. júl. 10. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

Ha csak finoman rágcsál, nem hiszem, hogy gond lenne. :)

Nekem is 2 éves a staffim, ugyanezt csinálja, simán körbenyammogja a kezem. Az enyémnél teljesen egyértelmű, hogy csak "kedveskedik", így hízeleg.

2016. júl. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, csak finoman. :) Ja, és ha leülök a földre, nekem ront, és ha lelököm magamról, akkor elkezd körbe körbe szaladgálni nagyon gyorsan, mintha idegbeteg lenne :D :D talán ez a megsértődés nála? :D
2016. júl. 10. 19:22
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha nekem ront, akkor nem lököm el, hanem eltolom, amit el is fogad.

Biztos hogy a sértődés nem egyenlő a rohangálással. :)

2016. júl. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Elnézést a rossz fogalmazásért.. :D :D *eltolom.

Akkor nem tudom miért csinálja. :D

2016. júl. 10. 19:55
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is van Amstaffom az enyém tök lusta de én ezt sosem engedném meg neki, játszani is csak határokon belül, nem mintha bármelyik amstaff olyan vérengzős lenne, minket azzal ijesztgettek hogy széttépik a gyerekeket meg ilyenek, de ki az a hülye aki a gyerekét egyedül hagyja a gyerekét kiskorban.. amúgy csak nevelés kérdése. 2 éves korában még lehet picit szeleburdi :)
2016. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

" én ezt sosem engedném meg neki"

Hát én megengedem, mert egyértelműen csak hízeleg és le tudom állítani.

Mint ahogy ő is tudja, hogy rongyozásnál azért "rugdosom" és csipkedem, hogy felspannoljam és nem azért, mert bántani akarom.

Még a 4 évesem is rongyozhat vele, vigyáz rá. Mármint a kutya a lányomra.

2016. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Persze én sem engedem ezért tolom el, és mikor a kezemhez kap akkor is leszidom. Amúgy meg szerethető kutya viszont én is tartok egy határt meddig lehet elmenni. :) Köszönöm a válaszod. :) :)
2016. júl. 10. 20:14
 8/14 anonim ***** válasza:
Mindenki maga neveli, te tudod én csak a saját véleményem mondtam. :)
2016. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, nagyon szívesen! :)
2016. júl. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Egyébként ha más emberekkel is ezt csinálja, hogy a kezét nyalogatja és rágcsálja, ők nem biztos, hogy örülnének neki. Bár te tudod. :)
2016. júl. 10. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!