Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyenkor játszanak vagy...

Ilyenkor játszanak vagy verekednek?

Figyelt kérdés
Két kutyusról lenne szó, a barátnőméről meg az enyémről. Mindkettő szuka, kistestü, és néha csinálnak olyat hogy mintha táncolnának, mármint a két mellső lábukat egymásra rakják és harapdálják egymást. Nem morognak meg semmi, viszont akkor csinálják pl. mikor az én kutyám elkezdd futni, a másik meg elé áll (mert gondolom a területén inkább ő akarja őt irányítani) és ilyenkor csinálják ezt, és van mikor eléggé bedurvulnak :D Szerintetek?
2010. júl. 10. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Dominanciaharc,de nem vészes nyugi.

Azért rakják rá egymásra a lábukat mert nagyobbnak akarnak tűnni,és a mancsrárakás a falkabeli sorrendben feljebbvalóság fitogtatása.

2010. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vicces lehet :)
2010. júl. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
játszanak. ha verekednek akkor morognának meg ugatnának. mondjuk ha annyira bedurvulnak hogy sírás lesz a vége akkkor valszeg összevesztek:)
2010. júl. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tudom hogy a 2 kan simán 10 p alatt összedobják a rangsort közöttük dehogy a szukák véresre mennek. Mondju kebből nemtom mennyi igaz de ha nem morog és ugat meg veszélyes.. szval ha nem fáj neki akkor hagyd ..valszeg játszanak
2010. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Akiteki ***** válasza:
Ha verekednének, azt hamar észrevennétek, nem kérdeznéd.
2010. júl. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!