Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Használhatom kutyára a Panzi...

Használhatom kutyára a Panzi Piret Mix spray bolhaírtó szert? Bár állatos boltban vettem, kifejezetten mondtam hogy kutyára kell. és ezt adták, de nincs ráírva hogy használhatom állatra. Inkább tűnik sima rovarírtónak.

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem használnám.Máskor vegyél sima spot on-r,vagyis kutyára való kullancs és bolha elleni cseppeket,az a legjobb,ha vizes lesz,akkor is hat.

Az ilyen fújós,poros izék hatása fürdés után elmúlik.

2010. júl. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én már jó ideje ezt használom és totál bevált. Mivel a piretrin, ami benne van egy természetben pl. a kukorica levelében is megtalálható szer, teljesen ártalmatlan, magamra is nyugodt szívvel ráfújnám, amikor befújom vele rá is szokott menni a bőrömre és le se mosom. Biztonságos, a spot on-os cseppek gyakrabban válatanak ki allergiát, veszélyesebek mint ebből egy egész tubus.
2010. júl. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Akiteki ***** válasza:
Nyugodtan használd, nem lesz semmi baja tőle. Ha nem akarod, hogy bolhás legyen, vagy kullancs menjen bele, akkor vegyél egy olyan készítményt, amit állatorvos ad. Azok hatásosak is.
2010. júl. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!