Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Diclac kenőcsöt lehet kutyán...

Diclac kenőcsöt lehet kutyán alkalmazni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 18. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Felhívsz egy bármilyen állatorvost,vagy írsz az oldalára és ő megmondja.
2019. júl. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Állatorvos mit mondott?
2019. júl. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Semmit nem mondott még mert ma reggel óta sántít az egyik hátsólábara. Nincs rajta semmilyen seb, de fel van neki dagadva.
2019. júl. 18. 08:35
 4/11 anonim ***** válasza:

És akkor miért nem viszed orvoshoz?

Te otthon ne kenegessd semmivel, mert lehet csak rontasz rajta!!

2019. júl. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdésem, hogy oktassatok ki, hogy vigyem állatorvoshoz...( az állatorvosunk nem is rendel 10ig)

Az meg nekem is evidens, hogy nem kenem be semmivel, csak amiről tudom, hogy jót tesz neki. Ezért is tettem fel ezt a kérdést.

2019. júl. 18. 08:44
 6/11 anonim ***** válasza:

És itt szerinted az akárkik véleménye releváns, és ha valaki azt írja persze kennd csak be, holott fingja sincs semmiről, te meg bekened és rosszabb lesz, akkor mivan?

A másik meg az, hogy láttatlanba senki nem tudja megmondani mi baja a kutyádnak még egy állatorvos sem, neki is látnia kell és megvizsgálni.

2019. júl. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Gondoltam igen, első lépésnek megkérdezem itt, mert hátha tud valaki valamit. Bár már látom, hogy tényleg hülyeség volt ilyet kérdezni, mert eddig még egy értelmes választ sem kaptam. (Mert tudjátok nem azt kérdeztem, hogy elvigyem-e a kutyámat állatorvoshoz vagy ne... mert arra magamtól is rájövök, hogy ha nem tud senki semmilyen okosat sem mondani, akkor igen, nyilván elviszem az állatorvoshoz).

Érdekes amúgy, hogy ha valaki olyan kérdést tesz fel amit mindneki meg tud válaszolni, akkor ténylegesen a kérdésre is válaszolnak és nem azt írogatják csak hogy “vidd állatorvoshoz”. Ha valaki nem tud valamire válaszolni, szerintem inkább ne is írjon semmit.

2019. júl. 18. 08:56
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
TILOS! Gyomorvérzést okoz náluk ami szinte biztosan halálos. Diclofenac tartalmú gyógyszert szigorúan tilos állatoknál használni. (A krém is ugyan úgy felszívódik)
2019. júl. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Így van, ezért vidd el orvoshoz hogy kiderüljön mi baja és akkor megmondja lehet-e vagy nem...

Nem hiszem hogy tényleg ennyire értetlen vagy, csak direkt provokálsz!

Egy csomó minden lehet a lábával lehet eltört, meghúzódott, zuzódás, megcsípte egy méh/darázs...

Szart se ér a diclac ha mondjuk eltört, sőt lehet allergiás rá és akkor csak rosszabb lesz.

2019. júl. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Na köszönöm! A végén csak kaptam két értelmes választ...

(Szerintem itt nem én vagyok az értetlen, aki a másikat provokálni akarja...)

2019. júl. 18. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!