Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az a kutyafajta,...

Timido kérdése:

Melyik az a kutyafajta, amelyiket nem szeretitek?

Figyelt kérdés
mindegy hogy külső vagy belső tulajdonság.
2010. júl. 11. 09:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%

Ehh... Alap helyzetben mindet imádom... :) Ezen belül van, amit kevésbé. Pl. a chau-chauról elég rossz a véleményem. Palotapincsünk volt, még1x nem lesz. A husky nem megfelelő gazdánál szintén öntörvényű köcsöggé válik. És persze itt vannak az alap helyzetben elég vad kutyák (pit-bull és társai), akiket szintén könnyű elrontani...

Szerintem a legjobbak a vadászkutyák - vizslák, retriverek. Ezek a legpancserebb gazdánál is elfogadható állatok lesznek. Ja és ők kutyának néznek ki... Jeff Dunham is megmondta: "Amelyik ugrál, miközben ugat, az nem kutya." :)

2010. júl. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
24%
Ja és még valami. Ez az én preferenciám, de én az engedelmes, aranyos kutyákat szeretem igazán, akik élnek halnak a gazdájukért - nem csak szeretik, imádják. Ráadásul viszonylag nyugodtak - már ha felnőttek persze. Van akinek ez a fajta ragaszkodás túl sok, inkább macskás kutyát akarnak, aki önállóbb, vagy egy apró ölebre buknak (pl. yorki), esetleg egy nyugtalan kis izomgörcsre, aki mellett mozgalmas az élet (pl. foxi).
2010. júl. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Csivava.
2010. júl. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Minden kutya szeretetre méltó, ilyen nincs, hogy nem szeretem,max nem tartanám. Nekem középázsiai van 3 is, egyértelmű, hogy padlócirkálót nem tartanék. A munkakutyák mind jó kutyák.
2010. júl. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Utolsó (9:40), szerintem az első nem mondott semmi rosszat, Te viselkedsz szánalmasan, fogadd már el, hogy mindenkinek más a véleménye.


Én sem szeretem amúgy a kis kutyákat (yorki, pincsik), a németjuhászt, a retrivereket szeretem, meg a border colit.


Szertem, ha lehet játszani egy kutyával, és ragaszkodó is.

2010. júl. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Minden kutyafajtát szeretek. Egyes kutyákat a gazdijuk miatt nem, de erről nem a kutyák tehetnek tehetnek.
2010. júl. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
Rotvíler
2010. júl. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Én is utálom a kis padlócirkálókat. Főleg a yorkikat. beletudnék rugni. Olyan idegesítőek. :)

A pulikat sem szeretem. külsőre és belsőre se.


Meg a " bajszos " kutyákat. mint a schnauzer. de nekik csak a külsejüket nem csípem


Viszont nagyon szeretem a nagytestű kutyákat. az nem számít rövid vagy hosszú. :) meg a pár kistestűekből is szeretem pl a tacskót, corgit, sheltie. ilyenek.. :) ők édesek.

2010. júl. 11. 09:55
 9/28 anonim válasza:

"egy nyugtalan kis izomgörcsre, aki mellett mozgalmas az élet (pl. foxi)"


"Foxik agyon tudnám rugdosni mindegyiket, a szomszéd három kutyájával kezdeném"


A foxik egyáltalán nem kis izomgörcsök, nyilván nem nyugdíjasoknak való kutya, de akinek egyszer már volt foxija az örökre beleszeret ebbe a fajtába. Nem értem miért kell ilyeneket irni róluk... csak átnézel a szomszédba azt agyonrugdosnád??? milyen ember vagy te? neked biztos nem való egy kutya sem!!! Nekem két foxim is van és imádom őket, persze sokat kell velük foglalkozni, de melyik kutyával nem??? Mellesleg én sem fogom megírni most, h melyik kutyától ráz ki egyenesen a hideg, mert lehet vkit megbántok vele. De az biztos, hogy a foxi egy igazi kutya, és csak olyan gazdinak való aki ezt meg tudja becsülni benne.

2010. júl. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Jah és írjátokle milyen kutyusotok van! Nekem egy dalmatám, és egy kis keverék tacsi. :)
2010. júl. 11. 09:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!