Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnék egy kutyáéval...

Hogy tudnék egy kutyáéval azonos szagút kakilni?

Figyelt kérdés
Vázolom a helyzetet.Szóval a testvérem nálunk lakott egy ideig,és volt egy kutyája.Amíg a kutya(nevezzük mondjuk Mátyásnak),szóval amíg Mátyás nálunk élt,teljesen normális szagút szart.Aztán a testvérem elköltözött,és amikor náluk voltam,a panelban,és a kutya szart,teljesen más volt a szaga,mint amikor nálunk lakott.Na,én ugye ettem a testvérem főztjéből amikor ott voltam,és mikor itthon kakiltam,hasonlított a szaga a Mátyáséhoz (mármint az új kakijának szagához).Ő ugye nyílván eszik főtt ételt is,tehát van köze a testvérem főztjének a kakija szagához,de ő eszik kutyatápot is. Szóval a kérdésem az lenne,hogy hogy tudnám elérni,hogy a kakim szaga,ugyanolyan legyen,mint Mátyásénak,anélkül,hogy kutyatápot kelljen ennem?

2019. júl. 19. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Rossz kategória...
2019. júl. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Valóban számít, mit eszik a kutya, de a teljes "illatot" a kutya bűzmirigyével adja.

Az meg neked nincs.

2019. júl. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És esetleg egy plasztikai műtéttel tudnék beültettetni magamnak olyat? nem öletnék meg érte egy állatot sem,mondjuk egy egészséges,idős kora miatt elpusztult kutyából?
2019. júl. 19. 23:44
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Latom nagyon unatkozol... de legalabb vicces lenne. Inkabb menny a wcre, szard ki magad es menny le .lefolyoba vele eggyut
2019. júl. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Humor kategória?:D:D
2019. júl. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Persze, minden plasztikai sebész álma, hogy egy döglött kutyából kivágott mirigyet varrjon az emberek hátsójába. Sajnos működni ettől még nem fog, úgyhogy utána keresned kell egy varázslót, aki kutyává változtat. Jó hír: ezek után már nem lesz problémád a kutyatáppal sem.
2019. júl. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Unatkozó humortalan gyerek.Az értelmesebb gyerekek a szünidőt értékelik és hasznos, érdekes dolgokkal töltik el.De vannak, akiknek nem kéne szünidőt biztosítani, mert elbutulnak.
2019. júl. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megbocsáss,én egy kétgyerekes 33 éves nő vagyok,csupán érdekelnek ezek a témák.Szeretek új dolgokat felfedezni,amikre a gyerekek mellett nincs sok időm. Miből gondolod hogy iskolás gyermek vagyok még?(btw én sem támogatom hogy a gyerekek az interneten töltsék el a teljes szünidőt)
2019. júl. 20. 16:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát én diák vagyok, és ez a legszarabn dolog amit a szünidőben olvastam itt
2019. júl. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meglepő, hogy egy 33 éves kétgyermekes nő ilyen idióta kérdést ki tudott írni.
2019. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!