Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 éves Labrador kutyusom...

11 éves Labrador kutyusom hétfô óta rosszul van, minden kijön belôle. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Holnap visszük ultrahangra, meg akkor már meg lesz a vérvétel eredménye is, csak nagyon aggódom miatta. Nem tudom, hogy mitôl lehet ez? Még a vizet is kihányja szegényke...
2008. nov. 13. 22:23
 1/7 anonim válasza:
75%

Sajnos nem értek a kutyákhoz,de annyit mindenképpen tudok írni,mint minednki.Mindenképpen vidd el állatorvoshoz,ő biztos tud mondani valamit

Jobbulást a kutyádnak,reméljük,hogy nem lesz semmi baja

2008. nov. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az en kutyusomnak is volt ilyen problemaja,de akkor o meg csak par honapos volt,es elkapott egy fertozest (parvot) ami ellen ugye beoltattuk,csak az akkori doki masik ampullat adott be neki !Na mindegy ez regen tortent,akkor 30% eselye volt neki , hogy tulelje es sikerult ! :D Azota ,ja kb 11 eves! A te kutyusodnak biztosan nem ez a baja,hisz az evek alatt kap ismetlo oltast ill. emlekeztetot,ebben minden benne van.Talan valami begyulladt neki, vagy o is elkapott egy fertozest,de remelem semmi komoly baja nincsen es rendbe jon. Mi akkoriban sok mezet adtunk neki,mindenki tudja milyen jo hatasai vannak. Igaz sok kijott belole,de remenykedtunk , hogy azert nem minden.Addigra mar total legyengult,jarni sem tudott annyi energiaja sem volt.Az akkori doki valamilyen "ürhajos pasztat vetetett velunk" tudom furan hangzik.De tenyleg az volt,legalabbis azt mondta nekunk.Egy helyen lehetett csak Pesten kapni.A mienknek akkor ment a hasa is es iszonyat budi volt szegenyke ettol a betegsegtol. Sok sikert a dokinal, irdd meg mi a baja. Drukkolok!
2008. nov. 14. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
bélelzáródás,vagy bélcsavarodás
2008. nov. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
előző válaszadó vagyok-ez nagytestű kutyáknál gyakori,mint németjuhász,bobtail stb
2008. nov. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet kicsit nehézkes lesz, de próbálj vizeletmintát gyűjteni tőle. Nekem is azt kellett az én kutyámnál, kiderült, hogy veseelégtelensége van. Megfelelő diétával, gyógyszerekkel az időben felfedezett veseproblémával szépen éldegélhet. ( márha az van neki)
2008. nov. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is volt hasonló problémám a németjuhász 12 éves kutyámmal ő is mindint kihányt csak a vizet nem. Hetekig mentünk dokihoz hogy segitsenekk de csak rosszabodot. Nekünk a végén azt mondta a doki hogy nincs sok hátra neki és feltette azt a kérdést hogy szeretnénk-e elaltatni? mi nem akartuk de a szenvedését se birtuk nézni szegénykémnek azota is hiányzik.

Szóval lehet hogy az öregsége miatt jött elö rajta. Persze ezel nem azt akartam irni neked hogy altasátok el de ha nagyon szenved akkor szerintem ez lenne a helyes cselekedet.

Kivánok mielöbbi gyogyulást.

2008. nov. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
bélelzáródása volt (részleges) de már sokkal jobban van!! köszönöm a válaszokat.
2008. nov. 18. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!