Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknak emberi szájvíz?

Foryixing kérdése:

Kutyáknak emberi szájvíz?

Figyelt kérdés

Anyukámnál merült fel a kérdés, amikor a bevásárlóközpontban a szájvizeket nézegettük, hogy igazából ugyan az mint amit az állatorvos kiad a kutyáinknak, csak nyilván nem mindegy, hogy 2 dl 1500ft-ért, vagy 0.5 liter 800ft-ért.


Vélemények? Biztonságos lenne azt kutyáknak adni?


Köszönöm a válaszokat előre is.



2019. júl. 20. 20:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia,


nekem 13 éves kutyámnak volt ugyanez a helyzet, már köpte ki a fogait... rászántam magam, és altatásban rendberakattam a fogait.


Egyszerűen el sem tudom hinni, hogy a kutya szájszaga teljesen megszünt!! Igen, ki kellett neki is húzni 4-5 fogat, de mostmár meggyógyult az ínye, a maradék fogai olyanok mint baba korában, és végre nincs büdös a lakásban amikor nyalakszik, liheg, puszit ad. Óriási különbség ez neki is és nekünk is...


csak azért találtam a kérdésedre mertéppen vettem neki szájvizet meg fogkrémet, gondoltam megosztom veled ezt, hogy de, igenis segít.


Ráadásul nem tudhatod mennyit kell húzni, én is azt hittem, hogy mindet, de közel sem..


Meghálálják, hidd el.

2020. márc. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem szabad
2022. júl. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#11 vagyok, azóta 15 éves a kutyám, és idén tavasszal újabb 4 fogát kihúzták altatásban. Nagyon jól van, foga már nem sok van,de fitt, egészséges, nincs gyulladásban a pofija.
2022. júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jó egészséget nektek
2022. júl. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!